Turniej użytkowników SSJPower - edycja VII

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

kto?

Czas głosowania minął pn sty 14, 2008 6:25 pm

Dae !
7
29%
Barni !
17
71%
 
Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Hmmmm. Trudny wybor, lamer aka Barney mastah byl ze mna od poczatku, co prawda na poczatku gadalismy a potem coraz mniej i nawet sie 2 razy poklocilismy w tym raz jakos tak bardziej Xd, aczkolwiek ze mna nie gada :roll:, nigdy nie pokazal zdjecia :D.

Gracek Gracek hmmm, na poczatku bylo spoko ale nie wiem co sie zepsulo Xd. Wogle prawie kazdy mnie olewa ale co tam XD. narazie sie wstrzymam (macie czas mnie przekabacic :PPPP).
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Głos na siebie, Drake nie waż się na mnie głosować xD Też głosuj na siebie..
Pitti, wiesz jak ja cię przyjacielu lubię ! ;*
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Tak więc głosuje na siebie choć wcześnej chialem na Barniego.Pitii pamiętasz moją siostre(wiesz mogę sprawić ze cię polubi):PP
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Drake pisze:Pitii pamiętasz moją siostre(wiesz mogę sprawić ze cię polubi):PP
Makabryczny poczatek, ale koncowka mmmmmmmm ^^, tylko masz wala bo mnie juz lubi ;pppppppppp.
Pitti, wiesz jak ja cię przyjacielu lubię ! ;*
Wiem wiem ;*, dlatego narazie jestem bardziej glosem na Ciebie niz na Gracka :P
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Drake bo tylko z nim gadam z tej dwojki walczacych...
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

A co ja ciebie Pitti niby nie lubie??:PP
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Drake pisze:A co ja ciebie Pitti niby nie lubie??:PP
Tego nie wiem, wiem jedno-gdyby Twoja siostra byla na Twoim miejscu nie mialbym zadnych watpliwosci-od razu bym na Nia zaglosowal :D. Przez marna probe przekupstwa przegywasz! XD, tak juz jestes skazany na smierc, gdyz wielmozny Pitti glosuje na Barniego gdyz to jego zią ktory jest spoko loko pro elo elo czyli taki jak ja :P i ogolnie lubie Barneya bo jest fajny XD (tylko pogadalbys czasem ze mna bankai-owcu ;p). Masz moje bankai XD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Nie zmieniać ankiet bez Bob'a bo Bob zapisuje wyniki. Teraz gadać jaki był wynik i jaka różnica procentowa.

A co do walki - Barni. Znam go lepiej, no i te pamiętne rozmowy przez telefon...
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Barni pisze:Głos na siebie, Drake nie waż się na mnie głosować xD Też głosuj na siebie..
Pitti, wiesz jak ja cię przyjacielu lubię ! ;*
Handlarz słowem ;)

Lubie Barniego, fajny frycek itepe, ale z Drejkiem nie ma szans. Głos na Drejka za Rise Against, War3, dobry gust muzyczny, za bycie Drejkiem.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Barni jest bardzo fajny i zabawny i z chęcią na niego oddałbym głos. Jednak ma pecha, gdy w ankiecie znalazł się rówież Gracek. W tym momencie to zmienia wszystko - głos idzie na Drake'a, z bliżej mi znanych powodów i okoliczności.

Wtajemniczony zrozumie o co chodzi: "Tylko Jinchuuriki zrozumie Jinchuuriki" i właśnie dlatego mój głos leci na Gracka.
To jest nas trzech//Kris

(Nie myśleć, że my mamy w sobie jakiegoś Bijuu! Bo normalnie łeb urwę... No, chociaż jak niektórzy nazywają mnie liskiem, to nie jest źle :P )

O.. A ja mam dziwne nie Oo ? //Kris
Ostatnio zmieniony sob gru 08, 2007 9:01 am przez Dae, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Hmm walka tytanów robi się bardzo ciekawa naprawde nie wiem kto z nas to wygra :smile:
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Gdzie masz tych tytanów?

Powtarzam żeby ankiet nie zmieniać beze mnie, albo przynajmniej zapisywać wyniki ;p

Dae vs. Krova 8:4 - według Krisa xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

8:6 dla Dae było. Na bank ;d
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Jak kto gdzie dwa tyany(i barany:PP)ja i barniXD
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Za dlugie sa pojedynki ;/. 2 dni max! ew. jakies finaly czy cos dluzej ._.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Zablokowany