Icewind Dale II-Nie oficjalne

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Icewind Dale II-Nie oficjalne

Post autor: AnimKing »

Chciałbym się spytać czy istnieją jakieś nieoficjalne dodatki do icewind dale II.
Jeśli są a wie ktoś skąd można ściągnąć to podajcie linka.
Jak są ale tylko na torrenty to dajcie linka na gg:5508315 bo Arti się wkurzy


PS:Nie piszcie żebym szukał w google.pl bo szukałem już 2h.
ODPOWIEDZ