Chrześcijaństwo

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Echs ostanio na religii ksiądz wszystkich się pytał czy czmeu nie chodzą do kościoła.Moja kolej więc powiedziałem że wierze w boga ale nie w kościół gdyż kościól wypaczył tą religie i nikt mnie nie zmusi zebym chodził do kościoła i że mam kościół w nosie,że nie bede chodził do kościoła.I co wyśmiali mnie heh a sami wogóle nie chodzą do kościoła i olewają boga.Tylko jeden kumpel mnie zrozumiał i ksiądz(tak heh ksiądz młody więc wiedział o co mi chodzi).Niech mi ktoś u diabła wyjaśni jakim cudem 75% dało się tak omotać.Przecież większosć społeczeństwa to głupi buce i zamaist zajać się myśleniem o tym beznadzejnym państwie martwią się bzdurami do których zaliczam kościół.Niech go do diabła zreformują bo mnie coś trafi
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Drake pisze:I co wyśmiali mnie heh
Niestety, jak się ma bandę debili w klasie to tak jest ^^
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Drake pisze:Przecież większosć społeczeństwa to głupi buce i zamaist zajać się myśleniem o tym beznadzejnym państwie martwią się bzdurami do których zaliczam kościół.
Dla praktykujacych chrzescijan Kosciol > Panstwo wedlug mnie.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

krova pisze:
Drake pisze:Przecież większosć społeczeństwa to głupi buce i zamaist zajać się myśleniem o tym beznadzejnym państwie martwią się bzdurami do których zaliczam kościół.
Dla praktykujacych chrzescijan Kosciol > Panstwo wedlug mnie.
Zgadzam się. Kościół stoi dla mnie wyżej niż nasze państwo.

Bóg, honor, ojczyzna.

Kościół jest dziełem Boga i jest dla mnie ważniejszy niż Polska. Co nie znaczy, że nie jest ona ważna.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Krótka matematyczna elipsa: NIESKOŃCZONOŚĆ > MILIARD (zrozumiałe tylko dla Drużyny Pomidora)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Rav pisze:Krótka matematyczna elipsa: NIESKOŃCZONOŚĆ > MILIARD (zrozumiałe tylko dla Drużyny Pomidora)
Wyczuwam związek z Achillesem i żółwiem.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

U nas ksiądz sprzedał kino domowe z plebani, żeby kupić witraże do kościoła. Ale poświęcenie, nie? Tylko nasuwa się pytanie skąd miał kase na dvd i inne bajery? z tacy oczywiście. A inny ksiądz ma teraz dzieci i żonę...pff tak nas nabierają, że szkoda gadać dlatego nie chodze do kościoła i nie chcem mieć z tym nic wspólnego.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Skad wiesz, ze z tacy moze sama zbieralas? A jaki inny ksiadz? Bo moze nie mial ostatnich swiecen i mogl zrezygnowac.... byl u mnie taki jeden w parafii i teraz ma sie dobrze z rodzina i wszystko bylo normalnie...
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Jest dużo dowodów na to, że z tacy z resztą nie ważne..


Najlepsze jest cicha taca. Co jakiś czas ksiądz mówi : Dzisiaj dzień cichej tacy(same papierkowe)
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Skoro masz dowody to udowodnij prosze, poniewaz prowadzimy powazna dyskusje oparta na faktach/dowodach.
Skad wiesz o cichej tacy skoro nie chodzisz do kosciola?
DVD mogl kupic za swoje pieniadze z kurii (wyplate) i mogli sie zesciepic inni ksieza. U mnie salki dostaja zapomoge od proboszcza + jeszcze od opiekuna salki, a ministranci sami odkladaja pare zl z koledy, zeby cos kupic do swojej salki.
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Kościuł budują od roku 1998 i miał być już w 2000 roku, ale nie ma funduszy chodź niektóre babki wrzucają połowę swojej renty, a mamy taką biede , że to raczej nie wygląda jak kościuł. Nie tylko ja się zastanawiałam co dzieje się z tymi pieniędzmi, wiele ludzi zmieniło parafię.A poza tym pożądny ksiądz nie pozwoli sobię na taką rospustę.Rozumiem telewizor, ale kino domowe i inne zbędne rzeczy...
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

bulma300 pisze:A poza tym pożądny ksiądz nie pozwoli sobię na taką rospustę.
Zbędne? To po co n ludzi je ma? Ksiądz jest księdzem, ale jest też człowiekiem. Poza tym księża są luźni, i od nich mi wynocha xD

-Ma ksiądz jakieś kradzione samochody na sprzedaż?
-A o jakiej sumie mówimy?
-No .. tak z pół miliona, bo drobnych nie mam.
-Mam BMW jedno... tylko z dziurą po kuli w przednim siedzeniu.

Dzisiejsza rozmowa z księdzem na korytarzu. I odwalić mi się od księży.
Cicha taca? Nie chcesz to nie dawaj. U nas czegoś takiego nie ma.

Btw. kościół, a nie kościuł.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Może Ty znasz fajnych księży, u mnie są okropni.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Dalej sie czepiasz tej tacy skoro i tak nie chodzisz do kosciola. Pozatym skad wiesz ile babcie maja renty i ile to polowa tej renty xF

@Down
Fajnie, ale prosimy o fakty nadal....
Ostatnio zmieniony sob sty 19, 2008 5:37 pm przez Bliz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Heheh z tą połową renty to była przenośnia.
ODPOWIEDZ