Szkoda ze odpadlem w pierwszej rundzie, ale to nic dziwnego trafiajac na czarnego konia ;p Mysle, ze przegralem z wygranym (tudziez finalista)
Turniej użytkowników SSJPower - edycja VII
Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy
- Drake
- Golden Oozaru
- Posty: 228
- Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
- Lokalizacja: Głuchołazy
- Kontakt:
Gratuluje Barni według mnie to był najlepszy pojedynek tego turneju;]
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Pogrom kurde xD
W sumie, to nudzę się, więc uzasadnię.
Po primo- Artiego nie lubię.
A czemu lubię Acera? Bo jest jajcarz, bo jest opos, bo jest lamer, bo ma fajne teksty, bo da się z nim pogadać, bo jest nomrlany, bo jest rozgarnięty, bo pisze z sensem, bo lubi placki, bo ma fajny nick, bo ma łaciński nick, bo ma bzika, bo jest z nim lach, bo jak coś palnie to trudno się pozbierać. Chyba starczy.
W sumie, to nudzę się, więc uzasadnię.
Po primo- Artiego nie lubię.
A czemu lubię Acera? Bo jest jajcarz, bo jest opos, bo jest lamer, bo ma fajne teksty, bo da się z nim pogadać, bo jest nomrlany, bo jest rozgarnięty, bo pisze z sensem, bo lubi placki, bo ma fajny nick, bo ma łaciński nick, bo ma bzika, bo jest z nim lach, bo jak coś palnie to trudno się pozbierać. Chyba starczy.
.
- BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Nie Arti bo - to nie jest jakis moj wielki kumpel, czasem mam wrazenie ze jestem zydem a on ss-manem
Acer bo - frycek taki ze az cycek swedzi, spoko gostek, jak mu sie zechce to pogada lachowo a nawet i powaznie, lubie go, slucha zaglebistej muzyki, jest normalnie nienormalnie normalny
barni śmierdzi rybą
Acer bo - frycek taki ze az cycek swedzi, spoko gostek, jak mu sie zechce to pogada lachowo a nawet i powaznie, lubie go, slucha zaglebistej muzyki, jest normalnie nienormalnie normalny
barni śmierdzi rybą

I'll become The King of Pirates!







