Turniej użytkowników SSJPower - edycja VII

Moderatorzy: Bobercik, Moderatorzy

Zablokowany

kto?

Czas głosowania minął pn sty 14, 2008 6:25 pm

Dae !
7
29%
Barni !
17
71%
 
Liczba głosów: 24

Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Drake pisze:Nie wiem doprawdy czemu się tak czepiacie tego avatara.To Artiego sprawa co na nim ma, pozatym to tylko znak więc nie powinien wam przeszkadzać bo nikomu krzywdy, znaki nie robią
A jakbym miał w avie przekresloną Gwiazdę Dawida, albo KKK (Ku Klux Klan), to co? też nic bo to tylko znaki?
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dziękuję że piszecie na temat. Na pewno avatar Arti'ego dużo pomoże w wyborze najlepszego użytkownika.


Acer wygrał 11:3.

Następna walka. Sinju vs. Rav. Ankieta 3 dni, wynik ukryty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Mój avatar mówi mi, że powinienem zagłosować na Rav'a. Tak też robię.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Tak też by mi nie przeszkadzał bo mam gdzieś znaki.Oczenianie kogoś po tym jakiego ma avatara jest zbyt powierzchowne.Po za tym znak może być inaczej odbierany w innym miejscu.Przy okazji to nie kolor płachty działa na byka, tylko uchy wykonywane nią przez Torredora:PP
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Avek Arteigo mowi mi by zaglosowac na Rava, poza tym czlek mi zycie nie raz uratowal moze nieswiadomie ale to dzieki niemu jestem teraz zadowolony ze zyje. A Sinju menda nawet nie napisze :/(licze na poprawe :P, oj glupi ja....)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Kolejny moj spampost:

Nigdzie nie pisalem o znaczeniu symbolicznym. Nie zartowalem piszac, ze ten kolor razi mnie w oczy. Nie moge Artiemu nakazac zmiany avatara, wiec wyrazilem sie w formie luznej propozycji tudziez prosby.

Bob - gdybym mial mozliwosc, przenioslbym wszystkie te posty do nowego tematu w hyde parku, ale nie mam. Dziekuje, ze pozwalasz mi tu pisac :>
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Gwiazdy mówią mi, iż mam zagłosować na Sinju, za to ciemna strona każe mi głosować na sinju ... hmm Głos na SInju
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Glos wedruje do Rava
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bob: To jest turniej użytkowników, a więć każdego z aspektów ich dotyczących, zarówno osobistych jak i reprezentatywnych. Avatar też oddaje po częśći człowieka oraz jego wartości(Ja na przykład nigdy nie wstawie sobie symbolu lewakiego).

Sprawa avatara, cóż każdy ma prawo go nosić.
Ahhh, widzicie w moim avatarze liczbę zabitych pod sztandarem swastyki ludzi. Ja widzę coś zupełnie innego.
Mianowicie? Silną prawice? Mądre rozwiązania(więzniowie budujący drogi)?

Chociażby i to -_- "Eksploatacja" więźniów jest dobrym pomysłem. Zamiast bezsensownie siedzieć w celi klasy średniego hotelu i grając w PSa mogą się wziąć do roboty. //Arti
Ostatnio zmieniony ndz gru 16, 2007 10:04 am przez pp3088, łącznie zmieniany 2 razy.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Głos na Sinju, za kiedyś. Tera się znoobował, ale mimo wszystko głos na niego xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Ja się cieszę że piszecie, ale bez przesady. Chyba można by już zakończyć temat avka Arti'ego, ponieważ jego walka już się zakończyła. Kris, jak możesz wywalaj posty na ten temat ;p

A co do walki, obu nie znam za dobrze, jednak chwilowo miałem nawet niezły kontakt z Sinju. Tak więc głos na niego.

Teraz juz niech beda na next time beda kasowane// Kris
Ostatnio zmieniony sob gru 15, 2007 2:09 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Głos na Rav'a
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Głos na ciebie Rav :twisted:
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Oddaje głos na siebie...
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Na Rav'a

Nie żebym miał coś przeciwko Sinju, ale tutaj zaszła ładna konfrontacja. Rav, jego duma i styl, kontra Sinju, jego duma i styl.
Tylko oczywiście ci, którzy znają Sinju i Rav'a wiedzą o co chodzi z tą dumą i stylem, bo te cechy ich bardzo różnią ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Zablokowany