Moderatorzy: Bobercik , Moderatorzy
Sinju
Guru
Posty: 198 Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju » wt gru 18, 2007 12:26 am
Gratuluje Rav.
O oohhh Gunther you're so sexy!
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » wt gru 18, 2007 4:40 pm
9:6 dla Rava, gratki, prosze o nastepna walke
I'll become The King of Pirates!
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » śr gru 19, 2007 7:09 pm
Kolejna walka. Dyakou vs. Treyu.
Przypomnę: 3 dni, ukryty wynik ;]
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » śr gru 19, 2007 9:07 pm
Głos na Dyakou
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr gru 19, 2007 9:26 pm
O matko najtrudniejszy wybor, chce zaglosowac na obu na Treya za te pamietne dlugie i namietne rozmowy ^.- i Dyaka za bycie Ciastkiem, takim jakim jest, leniwym, zaglebistym, smiesznym, fajnym, spoko etc. moglbym dlugo wymieniac ale mi sie nie chce. Hmmm juz mialem glosowac, ale sie wstrzymam
, peace. Kocham Was obydwoch ;*
I'll become The King of Pirates!
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » czw gru 20, 2007 12:55 pm
Czy ja o czymś nie wiem?
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » czw gru 20, 2007 1:37 pm
Mhmmmm ; )
Głos na Treya-> Za ff.
(Chociaż Ciastek też jest zaglebisty)
.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » czw gru 20, 2007 5:56 pm
Zdecydowanie najtrudniejszy wybór w turnieju. Dyakou to świetny gość, rozmowy z nim są tak śmieszne, że nawet dorównują pogawędką z Wolakiem!
Za to Treyu...ech, kiedyś wielki przyjaciel, niestety wyjechał do Stanów i teraz to bardzo dobry kolega (brak spotkania na realu). Naprawdę nie wiem kogo wybrać.
Jednak patrząc na stare czasy i na zbliżający się przyjazd fryca - Treyu.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » ndz gru 23, 2007 11:43 am
Lol xD I co tera ? : )
.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » ndz gru 23, 2007 12:02 pm
Do tej walki jeszcze wrócimy. A teraz czas na kolejną.
Pitti vs. AdeQ. 3 dni, ukryty wynik.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » ndz gru 23, 2007 12:27 pm
Glos na siebie powod Pitti
[ Dodano : Nie Gru 23, 2007 12:27 pm ]
lol nie ma ankiety xD
I'll become The King of Pirates!
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » ndz gru 23, 2007 12:31 pm
Miłego xD Haha xD
Głos na Pittiego: Bo Kazo xD
.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » ndz gru 23, 2007 1:27 pm
Chcialbym tylko napisac ze ankieta aktywna, przy okazji dam lepszy powod:"bo go lubie tak jakos, fajny jest, spoko i smierdzi ryba"
I'll become The King of Pirates!
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » ndz gru 23, 2007 2:14 pm
A ja zaglosuje na siebie
No i prawidlowo ;p.
Niech wygra najlepszy xD
I'll become The King of Pirates!
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » ndz gru 23, 2007 2:56 pm
Hahaha , głos na mojego najlepszego ziomq Pittiego
.