Moderatorzy: Bobercik , Moderatorzy
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » ndz gru 23, 2007 4:28 pm
Pitti pisze: Glos na siebie powod Pitti
Glos na Piotrka , powod , reikarnacja Vegety
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » śr gru 26, 2007 12:31 pm
Zaraz koniec ankiety, a więc głos na Pitti'ego. Mój kox, fryc i ziom, który do mnie przyjedzie!
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr gru 26, 2007 1:40 pm
Pitti ledwo wygral 9:2 zmiana ankiety! Kris ruchy ;p
I'll become The King of Pirates!
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » śr gru 26, 2007 1:41 pm
Pitti wygrał 9:2. Teraz czas na ostatnią walkę pierwszej rundy. Bobercik vs. Skibix.
3 dni, ukryty wynik.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » śr gru 26, 2007 7:43 pm
No pytaaanie. Jasne, że Bob. Skibixa za mało znam.
.
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » śr gru 26, 2007 7:45 pm
Gdybym nie znał Roberta, to zagłosowałbym na Skibix'a. Sorki, są powody, dla których wolę głosować na niego.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr gru 26, 2007 10:19 pm
Jak jutro pojade do Boberta to na Niego zaglosuje jak nie to na Skibixa, po prostu bratnie dusze.
I'll become The King of Pirates!
Rav
;)
Posty: 1007 Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Rav » śr gru 26, 2007 10:37 pm
Bobercik, Skibixa nie kojarzę za bardzo nawet
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » śr gru 26, 2007 10:40 pm
Rav pisze: Bobercik, Skibixa nie kojarzę za bardzo nawet
Może mnie kojarzysz pod innym pseudonimem ? " Lord Macix
" XD
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » czw gru 27, 2007 1:01 am
głos na skibixa za granie w kalambury ;D SuuNn RulLeEeZzZ ;p
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » czw gru 27, 2007 1:01 pm
Głosuję na siebie, tak ustaliłem z Lordem Macixem XD
Oczywiście gdyby nie było w tej ankiecie Lorda Boba to bym zagłosował na Lorda Skibixa, ale jest Lord Macix, więc głosuję na Lorda Bobercika XDDDD
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » czw gru 27, 2007 1:12 pm
Jak jutro sie uda wyjazd do Boberta to glos podzje pewnie na Niego xD
I'll become The King of Pirates!
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » czw gru 27, 2007 4:04 pm
Maciek kun bo mamy wiele wspolnych cech
Robert i Maciek - Macie fajne tytuly co? Lord Maciek , Lord Robert , ale i tak mojemu to nie dorownuje do piet
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob gru 29, 2007 1:54 pm
Bobercik wygrał 10:4.
Kris vs. Dae
Barni vs. Acer
Rav vs. Treyu
Pitti vs. Bobercik
Tak wyglądają pary kolejnej rundy. W walce Dyakou vs. Treyu był remis, ale wygrał Trey trzech powodów:
a) Dyakou ma bana
b) zemsta za konto Boberick xD
c) lubię wkurzac Dyaka
Każda walka zapowiada się bardzo ciekawie, ale miejmy nadzieję że zakończy to się tak jak zawsze - Bob wygra xD. Zaczynamy. 3 dni, wynik ukryty.
Dae vs. Kris.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob gru 29, 2007 3:54 pm
Dae jest fajny.
Kris też.
Dae to PBCH
Kris też.
Dae ma w sobie coś, co czasami denerwuje.
Kris ma tego za dużo.
Dae!
Odnoszę wrażenie, że chcecie mnie udupić! Najpierw Drake, potem Acer.. esh!
.