[NDS] Bleach - The Blade of Fate

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

[NDS] Bleach - The Blade of Fate

Post autor: Sinju »

[center]Obrazek[/center]

Witam, chciałbym zaprezentować wam niezwykle ciekawą i wciągająca grę jaką jest "Bleach - The Blade of Fate".
Co w niej takiego wciągającego zapytacie, już odpowiadam...

Po pierwsze jest to jedna z niewielu gier w świecie Bleacha co czyni ją już jakimś rarytasem,
po drugie gra posiada bardzo ładną grafikę 2D która sprawia że ma się ochotę oglądać jak postacie się ruszają, mówiąc o postaciach mamy ich aż 27!

Obrazek

O dźwięku za wiele nie powiem gdyż na emulatorze muzyka i odgłosy to zwykłe piski i trzaski lecz na co ci muzyka z gry jeżeli podczas walki Ichigo vs Zaraki możemy zapuścić jakiś "mocny" utwór i wczuć sie w walkę.

Obrazek

Wracając do postaci, jak już mówiłem jest ich 27 od Kona czy "Bonnie" aż po Aizena lub Yammato, każda z postaci ma unikalny zestaw ruchów które dzielą się na: zwykłe ciosy, kombosy, specjalne ataki (jak np. użycie kidou przez Rukie) aż po "Super Ciosy". Każda z postaci posiada od 1 do 3 takich ciosów np. Ichigo używa bankai a Tousen pogrąża przeciwników w świecie "mroku". Oprócz ataków istnieją także "Flash Step'y" oraz specjalne karty dzięki którym zwiększamy siłe, szybkość swoją lub zmniejszamy przeciwnikowi.

Obrazek

W grze istnieje 7 trybów walki: "Story", "Arcade", "Versus", "Traning", "Time Attack", "Survival", "Challange".

Kilka obrazków z gry:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Wygląda fajnie, skąd pobrałeś ? :D
I pod jakim emulatorem działa?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Dołączam się do proźby kolegi powyżej : skąd wziołeś roma :?: . Z emulatorem to problemów u mnie raczej nie będzie bo posiadam konsolke :razz:
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Rom:

http://www.romulation.net/NDS/0197_-_Dr ... ).rar.html

Trzeba mieć konto!

A emulator to : NO$GBA 2.6
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Gra jest fajna, ale Sinju - dasię jakoś powiększyć okienko tego emulatora?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Na wszelkie pytania dotyczące emulatora odpowiem wam to! www.google.pl !
Ooohhh Gunther you're so sexy!
ODPOWIEDZ