[/center]Witam, chciałbym zaprezentować wam niezwykle ciekawą i wciągająca grę jaką jest "Bleach - The Blade of Fate".
Co w niej takiego wciągającego zapytacie, już odpowiadam...
Po pierwsze jest to jedna z niewielu gier w świecie Bleacha co czyni ją już jakimś rarytasem,
po drugie gra posiada bardzo ładną grafikę 2D która sprawia że ma się ochotę oglądać jak postacie się ruszają, mówiąc o postaciach mamy ich aż 27!

O dźwięku za wiele nie powiem gdyż na emulatorze muzyka i odgłosy to zwykłe piski i trzaski lecz na co ci muzyka z gry jeżeli podczas walki Ichigo vs Zaraki możemy zapuścić jakiś "mocny" utwór i wczuć sie w walkę.

Wracając do postaci, jak już mówiłem jest ich 27 od Kona czy "Bonnie" aż po Aizena lub Yammato, każda z postaci ma unikalny zestaw ruchów które dzielą się na: zwykłe ciosy, kombosy, specjalne ataki (jak np. użycie kidou przez Rukie) aż po "Super Ciosy". Każda z postaci posiada od 1 do 3 takich ciosów np. Ichigo używa bankai a Tousen pogrąża przeciwników w świecie "mroku". Oprócz ataków istnieją także "Flash Step'y" oraz specjalne karty dzięki którym zwiększamy siłe, szybkość swoją lub zmniejszamy przeciwnikowi.

W grze istnieje 7 trybów walki: "Story", "Arcade", "Versus", "Traning", "Time Attack", "Survival", "Challange".
Kilka obrazków z gry:




