Zjazda de la Supera Saiya Powa Numba 3!

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Zjazda de la Supera Saiya Powa Numba 3!

Post autor: Pitti »

Otoz takowy sie odbyl. Tak. Uczestnicy zjazdu: Treyu (szkoda ze tak krotko bo Trey spoko ;)), Pitti & Bobercik all the time. Tommyego nie spotkalismy, za to Poti rozpieprzyla nam zjazd na troche :), ale potem jakos poszlo i bylo calkiem spoko. Zjazd trwal od godziny 10:25 do godziny 15:45. Niestety nie mielismy pilki zadnej a Poti wyparowala wiec za bardzo nie bylo skad miec wiec troche nam sie nudzilo to sobie oppowiadalismy o przeszczapach ze Zgorzelca i Wrocławia. Damianeku jest u brata wiec niestety go nie bylo a brakowalo mi go :). No i tak sie zbieralismy spowrotem na pociag, ze nam nie przyjechal autobus pojechalismy jakims innym wogle gdzie indziej, jedziemy jedziemy a Bobert tylko:"niech on staje juz <ceznura>, staje? kur... nie staje. no kiedy on stanie?". No i potem biegiem na dworzec, nie dosc ze czasu malo kolejka, puscila mnie uprzejma pani bo bilety bo poprosilem to jeszcze jacys narkomani sie pczyczepili ze siano chca xD. No i jakos wyrobilem, Bob stoi przed pociagiem a ja stoje w pociagu bo tyle ludu ze usiasc nie bylo gdzie, ja sie na niego patrze a on mnie nawet nie widzi xD. Podczas zjazdu telefonowo uczestniczyli: Barney, Bartuś (BH), Ostry Acer i chyba tyle. Ogolnie byl calkiem lach, ale jakby nie Poti i lekki bol glowy (moj) to byloby koxiastwo w kox XD. Jeszcze troche i znow wpadne, Bob dodaj cos, no i czekamy na jakies lamerskie foto xD

PS. Jak kogos zapomnialem to piszcie.
PS2. Porobili mnie, myslalem ze poti to jojo czy tam na odwrot :|
Ostatnio zmieniony pt gru 28, 2007 8:16 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Skoro byliscie we dwoch, to chyba zaden 'zjazd'. Takie moje zdanie :P
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

krova pisze:Skoro byliscie we dwoch, to chyba zaden 'zjazd'. Takie moje zdanie :P
Jak nie jak tak Krovens ;p. Ja Trey i Bob + fonowo Ace BH i Barni!. Wiec 6 osob! xD

Damianeku666 nie przybyl ;p


EDIT
Barni pisze:Ale Pitti się zjechał.
Tja
Barni pisze:Pitti, Godżlillę z tego zjazdu zapamiętasz!
Do konca zycia jak nie dluzej


EDIT 2

Arti pisze:A niech im będzie, że zjazd :P Ja i tak nadal czekam na zjazd wszystkich userów (tych najbardziej aktywnych). Kiedyś musicie mi w końcu dołożyć za moje starania ;]
No czekaj pare osob dorosnie sie pozbiera przeszczepow :P

EDIT 3
Barni pisze:
Arti pisze:Kiedyś musicie mi w końcu dołożyć za moje starania ;]
Dołożyc, znaczy spuścić łomot ?:D Jak tak, to ja chętnie się zjadę!
A jak xD, ja tez ;p
Ostatnio zmieniony pt gru 28, 2007 8:36 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 3 razy.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ale Pitti się zjechał.
Pitti, Godżlillę z tego zjazdu zapamiętasz!
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

A niech im będzie, że zjazd :P Ja i tak nadal czekam na zjazd wszystkich userów (tych najbardziej aktywnych). Kiedyś musicie mi w końcu dołożyć za moje starania ;]
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Arti pisze:Kiedyś musicie mi w końcu dołożyć za moje starania ;]
Dołożyc, znaczy spuścić łomot ?:D Jak tak, to ja chętnie się zjadę!
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Nie wiem czy 14-latek jest w stanie mi coś zrobić Barni, ale Barta bym się bał :P
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:Nie wiem czy 14-latek jest w stanie mi coś zrobić Barni, ale Barta bym się bał :P
Barni mógłby się rozebrac...



A zjazd był super xD Potem go dokładniej opisze, powiem tylko tyle że Pitti i Rado to koxy a Piczek jest super xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Bobercik pisze:Barni mógłby się rozebrac...
To się nazywa Naga Broń XD

Arti, napisałeś musicie. Jeden 14-to latek nie, ale banda rozwścieczonych 14nasto latków?! xD

Co do zjazdu: Uczestniczyłem w nim dobre 5sekund. A nie wiem czemu Bob sobie ubzdurał, że przyjadę. Pitti kupił jakieś coś, a potem mówił, że syf xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Zjazda de la Supera Saiya Powa Numba 3!

Post autor: Rav »

Zjazd SSJ POWER...beze mnie? :shock: Ej no, to się nie liczy :D

Ja miałem zjazd 2 razy z Dragon Fistem, tysiące razy z Artim i Shindrakiem i parę razy z Blizem ;)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Re: Zjazda de la Supera Saiya Powa Numba 3!

Post autor: Pitti »

Rav pisze:Zjazd SSJ POWER...beze mnie? :shock: Ej no, to się nie liczy :D

Ja miałem zjazd 2 razy z Dragon Fistem, tysiące razy z Artim i Shindrakiem i parę razy z Blizem ;)
Mi bylo wiadomo (od Bobercika) ze tylko raz z Keynanem i Blizem chyba sie spotkaliscie ;). A Artiego masz w miescie to sie nie liczy, ja musialem sie z domu wykradac i jechac 162 km (3h jazdy pociagiem) ;p
Barni pisze:
Bobercik pisze:Barni mógłby się rozebrac...
To się nazywa Naga Broń XD
hahaha o tak xD
Barni pisze:Arti, napisałeś musicie. Jeden 14-to latek nie, ale banda rozwścieczonych 14nasto latków?! xD

Co do zjazdu: Uczestniczyłem w nim dobre 5sekund. A nie wiem czemu Bob sobie ubzdurał, że przyjadę. Pitti kupił jakieś coś, a potem mówił, że syf xD
Tja... No miales byc Barni i zes nas porobil. Kupilismy 3 opakowania koxiastych zelek! Kazdy wziol po zelce od siebie i od sasiada i na tym sie skonczylo XD, wydalismy 15zl a nawet jedno opakowanie nie zeszlo XD.

Głodzilla z Kazo.. ja pier..
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Rav pisze:tysiące razy z Artim
No ekhm, znamy się 13 lat i mieszkamy 500 metrów od siebie ;D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Zjazd SSJ Power Number 4 - błagam, w Katowicach XD Sam tam muszę jechać, więc... No, dalej, postarajcie się :P
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Zbierajcie się latem w Chojnicach. :P Będzie Rav zapewne, jak co roku, więc i ja też przyjadę. Może ktoś jeszcze? ;P
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Moze, moze... po maturze ;p

Albo przybywajcie wszyscy, gdzie najpiekniej - na mazury ;)
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Zablokowany