Subkultury...

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Jak komputerowi sie uda to zaraz I post sie zmieni i bedą opisy tych subkultur jako takie ;)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Acer: Co kto lubi. Jak czesto palisz?
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Zależnie od funduszy. Zdarza się, że nie palę przez jakieś 2 - 3 miesiące, a zdarza się parę razy w miesiącu (czasem tygodniu, rzadko bo rzadko ale uwzględnić trza).
I jakie krova wnioski wysunąłeś? Jestem narkomanem?
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Acer pisze:I jakie krova wnioski wysunąłeś? Jestem narkomanem?
Nie, jestes kolejnym, ktory nie wie co znaczy Rastarafi, a co od czasu do czasu.

Marysia to sposob na zycie Rastafari, pala ja do sniadania, obiadu i kolacji, zeby nie napisac ze zamiast kazdego posilku. Ja tez duzo pije, ale kiedy pisze, ze jestem alkoholikiem to sa to zarty.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

krova pisze:
Acer pisze:I jakie krova wnioski wysunąłeś? Jestem narkomanem?
Nie, jestes kolejnym, ktory nie wie co znaczy Rastarafi, a co od czasu do czasu.

Marysia to sposob na zycie Rastafari, pala ja do sniadania, obiadu i kolacji, zeby nie napisac ze zamiast kazdego posilku. Ja tez duzo pije, ale kiedy pisze, ze jestem alkoholikiem to sa to zarty.
Ależ ja doskonale wiem co znaczy Rastafari, oni nie palą zamiast każdego posiłku. To są zazwyczaj grupowe palenia religijne. A ja jestem Rastamanem nie Rastafarianinem i nie wyznaje Rasta, a wiele zasad z ich sposobu życia przestrzegam. Rozumiesz?
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ich sposób życia opiera się głównie na tym, że wszyscy są równi, tak?
Skoro temat o subkulturach, to się o nich dowiaduję xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Acer: Nie rozumiem. Nie mam pojecia kim sa Rastamani. Wiem, ze Rastafari bez palenia nie istnieje.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

krova pisze:Acer: Nie rozumiem. Nie mam pojecia kim sa Rastamani. Wiem, ze Rastafari bez palenia nie istnieje.
No to gówno wiesz. ;]

Palenie marysi nie jest nakazem, tylko rytualnym obrzędem, który oczyszcza duszę i umysł i zbliża do Jah. Wielu wyznawców rasta nie pali marihuany, mówią także, że Jah pozwolił im palić zielone, a nie nakazał. Jest różnica, nie?

To tak jakby w chrześcijaństwie bierzmowanie było przymusowe. Nie chcesz nie przyjmujesz proste.
Ostatnio zmieniony pn sty 07, 2008 9:00 pm przez Acer, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Acer pisze: Palenie marysi nie jest nakazem, tylko rytualnym obrzędem, który oczyszcza duszę i umysł i zbliża do Jah. Wielu wyznawców rasta nie pali marihuany.
Czyli wykorzystujesz ten cały Rastafarianizm (Wiem, że nie lubią słów kończących się na -izm), żeby usprawiedliwić jaranie zielska?
Obrazek

.
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Barni pisze:
Acer pisze: Palenie marysi nie jest nakazem, tylko rytualnym obrzędem, który oczyszcza duszę i umysł i zbliża do Jah. Wielu wyznawców rasta nie pali marihuany.
Czyli wykorzystujesz ten cały Rastafarianizm (Wiem, że nie lubią słów kończących się na -izm), żeby usprawiedliwić jaranie zielska?
Ja absolutnie nie. ;]
Przejąłem inne poglądy z tej wiary (wyznania?), które uważam za wartościowe.
Ja pale bo lubię, nie uważam, aby mnie to zbliżało do Boga. Ale tak, oni to uznają jako usprawiedliwienie w jakimś stopniu.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Acer pisze:
pp3088 pisze:
MeTeO*kSg* pisze: Nie, to grupa skupiająca palaczy zioła.
Czyli nieudacznicy życiowi. Miałem rację. Jak zawsze. Geniusz? Cóż słowa znaczą wobęc boskości mej osoby.
Co ma palacz zioła do nieudaczników życiowych? Wg ciebie w takim razie 99% Rastafarian to nieudacznicy. ;]
Wybacz, ale jak widzę 13-letniego narkomana(dasz wiarę, że młody bierze tylko trawke, przecież młodzieża to i ja bym zmanipulował) to aż mną skręca.

Acersynie myślę, że potrafisz powstrzymać się przed mocnym uzależnieniem, a MeTeO to nawet przed podzieleniem się wiadomościami o orgazmie z opiniotwórczego wp czy czegoś tam nie potrafi się powstrzymać.

Pittie opis dobry. Metalowców dobry. Brak stereotypów ;)
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Acer pisze:No to gówno wiesz. ;]
Skoro tak, to nie bedziemy dalej dyskutowac. Foch z przytupem.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Hahaha XD Krova wymiata ;P

musiałem to napisać xD
Obrazek

.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

A ja jestem nikim^^
Awatar użytkownika
bulma300
SSJ 3
Posty: 168
Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm

Post autor: bulma300 »

Wg mnie te subkultury są bez sensu. Ludzie to ludzie po co ich dzielić wystarczy już, że są podzieleni na żółtych,murzynów,białych i czerwonych..
ODPOWIEDZ