Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.
Moderator: Moderatorzy
Pisay
Oozaru
Posty: 44 Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm
Post
autor: Pisay » śr sty 09, 2008 5:53 pm
Moje pierwsze pracki:
1
2
3
4
5
__________________________
Ostatnio mi się nudzi... no i jak komuś podobają się te "wypociny" pokazane wyżej, to mogę mu zrobić avka/sygne.
Jak powinno wyglądać zgłoszenie?
Nick: napis na avku/sygnie
Obrazek: nazwa "gościa" na avka/sygne
Styl: np. mhhhroczny, prosty.
Wielkość: wielkość waszej sygny/avka
Typ: avek/sygna
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » śr sty 09, 2008 6:31 pm
Nic specjalnego. Ta czarna bylaby znoscna gdyby nie ten glow na postaci. Avek twoj? Bo avek ladny.
Nazwales temat "Baj" - myslalem, ze sie zegnasz 'bye bye';p
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » śr sty 09, 2008 6:33 pm
Mówiłem ci już, że jak dla mnie zbyt landrynkowe. Tylko ta mroshna mi się podoba.
.
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » śr sty 09, 2008 6:41 pm
Z wszystkich twoich prac to podoba mi się tylko opcja numer 1 (z Obito jak się nie mylę
) . Reszta to mojej siostrze by się z pewnością spodobała
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772 Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* » śr sty 09, 2008 8:13 pm
Wysłałem zgłoszenie na PM
Wego
SSJ 4
Posty: 297 Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock
Post
autor: Wego » śr sty 09, 2008 8:55 pm
Zgadzam sie z krovą , pierwsza praca najlepsza - reszta dosyc denna.
Gdybys nie dal glowa na postac lepiej by wygladalo
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr sty 09, 2008 9:11 pm
Lol tez myslalem ze sie zegnasz xD. A sygny-srednio to wyglada, aczkolwiek... MISZCZU JAK ROBISZ TAKIE TLA??!!
I'll become The King of Pirates!
Pisay
Oozaru
Posty: 44 Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm
Post
autor: Pisay » śr sty 09, 2008 9:41 pm
@up
To ironia? ;<
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr sty 09, 2008 10:01 pm
To ironia? ;<
Wlasnie nie. Moja podstawowa trudnosc-tlo xD, jeszcze ostatnio cos wogle sie pogorszylem, Skibixowi mi fajne tlo wyszlo i Adeq a przykladowo MeTeO mi nie wyszla totalnie nie moglem zrobic, stracilem forme (choc i tak za wielkiej nie mialem)...
I'll become The King of Pirates!
Pisay
Oozaru
Posty: 44 Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm
Post
autor: Pisay » śr sty 09, 2008 10:09 pm
A mi się moje tła nie podobają... xD
Jak robie takie tła? Marze po obrazku co chwile zmieniając styl rysowania i opcje... czasami wyjdzie coś fajnego, a czasami nie xD
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » śr sty 09, 2008 10:11 pm
Freestyle ?xd
.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr sty 09, 2008 10:14 pm
Fch.. mi sie podoba to tlo co masz w podpisie w sygnie, ja raczej nie uzywam brushy bo nie potrafie ;p
I'll become The King of Pirates!
Pisay
Oozaru
Posty: 44 Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm
Post
autor: Pisay » śr sty 09, 2008 10:20 pm
Barni fajnie rysuje brushami[patrząc na jego sygne xD]
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr sty 09, 2008 10:25 pm
Pisay pisze: Barni fajnie rysuje brushami[patrząc na jego sygne xD]
Barni nie wie co to photoshop XDDDDDDDDDDDDDD. A o ktora sygne Ci chodzi? tam jest przeciez wstawiony ten "gotowiec" czego ja nie preferuje.
I'll become The King of Pirates!
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » śr sty 09, 2008 10:53 pm
Pitti : chodziło ci o c4d ;p ? to nie jest sam c4d ;p tam jest c4d + brush + filtery + obrazek + render ;p
Pisay , ten Nero jest by Kris
edit;p
Pisay twoje sygny ujdą ;p więcej filterów uzywaj i mieszaj warstwy moze cos wyjdzie
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >