Baj Piszaj

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Baj Piszaj

Post autor: Pisay »

Moje pierwsze pracki:
1
Obrazek
2
Obrazek
3
Obrazek
4
Obrazek
5
Obrazek

__________________________

Ostatnio mi się nudzi... no i jak komuś podobają się te "wypociny" pokazane wyżej, to mogę mu zrobić avka/sygne.

Jak powinno wyglądać zgłoszenie?

Nick: napis na avku/sygnie
Obrazek: nazwa "gościa" na avka/sygne
Styl: np. mhhhroczny, prosty.
Wielkość: wielkość waszej sygny/avka
Typ: avek/sygna
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Nic specjalnego. Ta czarna bylaby znoscna gdyby nie ten glow na postaci. Avek twoj? Bo avek ladny.

Nazwales temat "Baj" - myslalem, ze sie zegnasz 'bye bye';p
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mówiłem ci już, że jak dla mnie zbyt landrynkowe. Tylko ta mroshna mi się podoba.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Z wszystkich twoich prac to podoba mi się tylko opcja numer 1 (z Obito jak się nie mylę :razz: ) . Reszta to mojej siostrze by się z pewnością spodobała :lol:
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Wysłałem zgłoszenie na PM ;)
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Zgadzam sie z krovą , pierwsza praca najlepsza - reszta dosyc denna.

Gdybys nie dal glowa na postac lepiej by wygladalo
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Lol tez myslalem ze sie zegnasz xD. A sygny-srednio to wyglada, aczkolwiek... MISZCZU JAK ROBISZ TAKIE TLA??!!
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Post autor: Pisay »

@up
To ironia? ;<
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

To ironia? ;<
Wlasnie nie. Moja podstawowa trudnosc-tlo xD, jeszcze ostatnio cos wogle sie pogorszylem, Skibixowi mi fajne tlo wyszlo i Adeq a przykladowo MeTeO mi nie wyszla totalnie nie moglem zrobic, stracilem forme (choc i tak za wielkiej nie mialem)...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Post autor: Pisay »

A mi się moje tła nie podobają... xD

Jak robie takie tła? Marze po obrazku co chwile zmieniając styl rysowania i opcje... czasami wyjdzie coś fajnego, a czasami nie xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Freestyle ?xd
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Fch.. mi sie podoba to tlo co masz w podpisie w sygnie, ja raczej nie uzywam brushy bo nie potrafie ;p
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Post autor: Pisay »

Barni fajnie rysuje brushami[patrząc na jego sygne xD]
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Pisay pisze:Barni fajnie rysuje brushami[patrząc na jego sygne xD]
Barni nie wie co to photoshop XDDDDDDDDDDDDDD. A o ktora sygne Ci chodzi? tam jest przeciez wstawiony ten "gotowiec" czego ja nie preferuje.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Pitti : chodziło ci o c4d ;p ? to nie jest sam c4d ;p tam jest c4d + brush + filtery + obrazek + render ;p

Pisay , ten Nero jest by Kris

edit;p
Pisay twoje sygny ujdą ;p więcej filterów uzywaj i mieszaj warstwy moze cos wyjdzie
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
ODPOWIEDZ