Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772 Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* » sob sty 19, 2008 10:19 am
Próbowałem z grafiką i z RPG Makerem i nie wyszło. Tak więc przyszła kolej na teledyski. Niestety nie mam pojęcia w jakim programie najlepiej je tworzyć ?
Jeżeli ktoś wie, to proszę o odpowiedź w tym temacie.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » sob sty 19, 2008 11:35 am
Windows Movie Maker
I'll become The King of Pirates!
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob sty 19, 2008 11:45 am
Sony Vegas 7
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772 Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* » sob sty 19, 2008 11:46 am
Ma ktoś to na Rapid Share ?