Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » ndz sty 27, 2008 11:46 pm
krova pisze: pp3088 napisał/a:
Te wszystkie Hiltonki, Britneyki, Lohany
Nom, te wszystkie. Wymien ile znasz cpajacych i pijacych, a ja wymienie reszte. I ktorych bedzie wiecej?
Reszte znaczy? Bo odnosisz się nie wiem do czego.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » ndz sty 27, 2008 11:53 pm
Reszte artystow. Jasna strone mocy.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » ndz sty 27, 2008 11:56 pm
Nie wiem, znam tylko te z afer. Nie przekonam Cię. Dla Ciebie wódka to relax i rozrywka. Nie mam więc o czym dyskutować.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pn sty 28, 2008 1:03 am
Dla ciebie wodka jest zla, a to nie prawda.
Wodka jest dobra. To niektorzy ludzie nie potrafia korzystac z jej dobrodziejstw.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn sty 28, 2008 1:53 pm
Tak jak miękkie narkotyki, nie ?:d
.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn sty 28, 2008 2:47 pm
krova pisze: Dla ciebie wodka jest zla, a to nie prawda.
Prosze powiedz co jest w niej dobrego, oprócz smaku.
http://www.zdrowie.med.pl/alkohol/alk_01.html
Dobrodziejstwo?
Narokotyki dobre? Coś co uzależnia nie może być dobre. Ale to Twój wybor. Jeżeli ludzie wolą leżeć napruci jako dno społeczne pod sklepami proszę bardzo.
Ostatnio zmieniony pn sty 28, 2008 2:48 pm przez
pp3088 , łącznie zmieniany 1 raz.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pn sty 28, 2008 2:47 pm
Osobiscie jestem przeciwny wszystkim narkotykom, ale tak, one tez sa dobre jesli umie sie z nich korzystac.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn sty 28, 2008 2:54 pm
Mhm, a w Holandii leczą. Ta,ta,ta.
.
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pn sty 28, 2008 4:14 pm
Przekonaliscie mnie. Narkotyki sa zle. Alkohol jest zly. Tyton jest zly. Kawa jest zla. Herbata jest zla. Uzywki sa zle. Sol jest zla. Wyczyscmy swiat ze zla! Film na dzis: "Czlowiek demolka", zobaczcie jak wyglada swiat bez zla.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Acer
SSJ 5
Posty: 700 Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer » pn sty 28, 2008 6:25 pm
krova pisze: Przekonaliscie mnie. Narkotyki sa zle. Alkohol jest zly. Tyton jest zly. Kawa jest zla. Herbata jest zla. Uzywki sa zle. Sol jest zla. Wyczyscmy swiat ze zla! Film na dzis: "Czlowiek demolka", zobaczcie jak wyglada swiat bez zla.
I cukier.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn sty 28, 2008 7:12 pm
pp3088 pisze: Prosze powiedz co jest w niej dobrego, oprócz smaku.
Że wódka niby smaczna ?oO
.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn sty 28, 2008 7:53 pm
Barni pisze: pp3088 pisze: Prosze powiedz co jest w niej dobrego, oprócz smaku.
Że wódka niby smaczna ?oO
Mi nie smakuje, ale krovie napewno. W końcu on ma zawsze racje, więc co ja moge wiedzieć.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*