Sen...

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pisay
Oozaru
Posty: 44
Rejestracja: ndz sty 06, 2008 8:15 pm

Sen...

Post autor: Pisay »

W wieku 6 lat, miałem taki otóż sen:
Jestem ja, jest pare innych osób i wszyscy siedzimy w drewnianym domu. Była choinka, były prezenty... poznałem że to święta. Spędziłem je z tymi osobami, co tam były i bardzo fajnie je spędziłem, ale się potem obudziłem.

W wieku 9-10 lat, miałem coś podobnego:
Tym razem jestem tylko ja. Zamiast czegoś takiego jak wyżej, po prostu byłem "ludzikiem" w jakiejś grze. Wskoczyłem do klatki z hienami, ludzik padł i się obudziłem.
Zapomniałem wspomnieć: Obok tych hien, był ten sam dom w którym byłem w pierwszym śnie.

W wieku 11 lat, było chyba najlepiej:
Osoby z pierwszego snu, były razem ze mną a my byliśmy w wesołym miasteczku, tyle że o wiele fajniejszym. Bawiliśmy się itp. Obudziłem się.

Dziś:
Siedziałem z nimi przy kominku, gadaliśmy sobie, było fajnie. Podeszłem to komputera który tam stał, spojrzałem w monitor i przypomniałem sobie, kim są moi "senni" przyjaciele.... widziałem ich w domu dziecka.

Płakałem bite 15 minut... dopiero teraz zrozumiałem, jak jest nie mieć rodziców. Jak jest spędzić święta bez nich... wcześniej tego nie wiedziałem. Pisząc to, nadal płacze.

Czy wam się przydażyło coś takiego? Czy po prostu jestem beksa?
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Hmm Pisay osobiście bym nie powiedział, że jesteś beksa, to czy człowiek płacze czy nie jest sprawą odporności psychicznej i wrażliwości. Poza tym każy w życiu ma jakieś momenty, jak opisywałeś o tym co sie stało w śnie, można zasugerować, iż sny mają pewną wartość moralną i realną i dlatego zmuszają człowieka do takich reakcji jak płacz...

Czy mi się coś takiego przydażyło, hmm tak ale nie to samo, miałęm tak upierdliwy sen tzn. tak dołujący dla mnie, że gdy się zbudziłem kilka kropli łez mi spadło z oczu, jednakże po chwili się ustawiłem do porządku etc ;p
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kris pisze:Czy mi się coś takiego przydażyło, hmm tak ale nie to samo, miałęm tak upierdliwy sen tzn. tak dołujący dla mnie, że gdy się zbudziłem kilka kropli łez mi spadło z oczu, jednakże po chwili się ustawiłem do porządku etc ;p
Dokladnie! :)


Pisay... jest moj temat juz o snach mogles tam pisac, moim zdaniem temat do zamkniecia, gdyz jest juz niemalze identyczny... mozesz sie tam wypowiadac i wyjdzie na to samo...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Zablokowany