Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463 Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am
Post
autor: GokugetaSS6 » sob lut 09, 2008 5:56 pm
Jak myslicie ktora z Polskich druzyn wygra lige w tym sezonie. I jak oceniacie jej szanse na awans do LM.
Ja bylem , jestem i bede za Wisla Krakow wygra lige i awansuje do LM gdzie niezle namiesza. Teraz wy.
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob lut 09, 2008 6:00 pm
Hahaha oł jeso ... Mocne Polska namiesza w LM ;]
Osobiścię uważam że Wyjdzie Legia lub Wisła, chciałbym żeby był to Lech jednak znając życie to jest niemozliwe.
Liga Mistrzów : Wygra Arsenal/ Barcelona lub Czelsa xd
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob lut 09, 2008 6:07 pm
Lech nie wyjdzie. Niestesty ;f Mimo, że bardzo ich lubię, nie są w stanie mieć 1 miejsca;/
Wisła, albo Legia. Jestem za Wisłą. Ale w LM namieszać? Nihuyah.
.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob lut 09, 2008 7:56 pm
Ligę wygra oczywiście Wisła. Z takim składem i z taką przewagą po jesieni mają przegrać? Nigdy! Ich zwycięstwo jest pewne. A co do Ligi Mistrzów...zobaczymy jaki będą mieli na nią skład. I jakiego trenera ;p
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » sob lut 09, 2008 8:42 pm
NYSA ZGORZELEC WYGRA!!!! XDDDDDDDDD
I'll become The King of Pirates!