Sklad reprezentacji Polski na mecze Euro 2008

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Sklad reprezentacji Polski na mecze Euro 2008

Post autor: GokugetaSS6 »

Tu bedziemy rozmawiac o zawodnikach Beenhakera:P Ja zaczne o Macku "Zurawiu" "Magicu" Zurwskim.
Szperajac po necie znalazlem takie cos:

Kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski Maciej Żurawski zdobył bramkę, a jego Larissa wygrała na własnym boisku z wiceliderem greckiej ekstraklasy AEK Ateny 1:0.

Żurawski przeszedł do Larissy z Celtiku Glasgow i w sobotę zadebiutował na greckich boiskach. Na listę strzelców wpisał się w 77. minucie, zdobywając gola strzałem głową z bliskiej odległości po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. AEK Ateny grał wówczas już w "10" - dziesięć minut wcześniej czerwoną kartkę otrzymał Alves.

W nowym klubie Maciej Żurawski otrzymał numer "79". Jego gol pozwolił awansować Larissie z 10. na 8. miejsce w tabeli.


Po tym widac ze Zuraw ma potencjal a jego kariera sie nie skonczyla. On nam pomoze w Euro
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Żuraw ma potencjał? Nigdy w to nie wątpiłem. To świetnie, że trafił już w pierwszym meczu. Jak to powiedział Leo "Gdy Maciej Żurawski jest w formie, nie ma lepszego polskiego piłkarza". Dlatego Magic jest niezbędny na boiskach Szwajcarii i Austrii. Nawet jeśli nie będzie miał formy, ponieważ jest dobrym duchem drużyny, ich kapitanem, rozgrywającym. A jak odzyska formę...cóż...to problem Niemców, Austriaków i Chorwatów.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Bez Olisabebe se nie dadza rady :|, Kryszałowicz tez pomocny jest bardzo w dzisiejszych czasach
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Może pogadajmy pozycjami. Zacznijmy od bramkarzy. Na Euro Leo, zgodnie z tradycją, weźmie pewnie trzech zawodników grających na tej pozycji. Zakładając, że obejdzie się bez kontuzji, zdecydowanym numerem 1 w polskiej bramce jest Artur Boruc. Były gracz Legii Warszawa, gra na bardzo wysokim poziomie w swoim Celticu. Ludzie zalecają mu zmianę klubu, ale chyba przed Euro nie ma takiej potrzeby. Jeszcze, odpukać w niemalowane, w nowym klubie stracił by miejsce w "11". Dlatego Numer 1: Artur Boruc. A kto będzie jego zmiennikiem? Nie powiem nic nowego - Fabiański. Jako rezerwowy w Arsenalu, może się nauczyć wielu rzeczy. Nie może narzekać na brak występów. Gra w Pucharze, czasami w Lidze. Także optymistyczną rzeczą jest to, że Wenger stawia na młodych. A Łukasz zalicza się do takiego pokolenia. Więc Numer 2: Łukasz Fabiański. Jestem fanem umiejętności Wojtka Kowalewskiego, ale nie może w naszej kadrze zabraknąć bramkarza Manchesteru United, zmiennika Van der Saar'a, czyli Tomasza Kuszczaka. Ma on wielki talent, oby go nie zmarnował. Na razie jest jednak ciut gorszy od Artura i Łukasza - przynajmniej moim zdaniem. Numer 3: Tomasz Kuszczak
Obrazek
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Zgadzam sie z toba w 66.6666% aczkolwiek zamiast Kuszczaka zabralbym Dudka. Gra w Realu Madryt i wysteppuje (wystepowal bo Real chyba odpadl) w meczach pucharu krola.

Na obrone stawiam : Bak-doswiadczenie, Zewlakow-pewnosc gry Dudka i Baszczynski za inwencje w ataki zespolu.

Jeszcze bym dal Bronowickiego ale nie pamietam na jakiej pozycjii gram ale chyba na lewej a Dudka gra na pomocy.
ODPOWIEDZ