Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn lut 11, 2008 8:24 pm
I tych właśnie słucham najczęściej
Ale żeby rozwiać wszelkie wątpliwości: Pałer .. przesadziłem. Ale kurde tamte smęty .. no nie podobają mi się strasznie.
Wybacz pepao!
.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn lut 11, 2008 8:26 pm
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn lut 11, 2008 8:32 pm
oj.. o ile początek był całkiem miły.. to jak się koleś zaczął odzywać- zwątpiłem.
Chociaż w sumie on tak tylko przez kilka sekund gada. Nie no, to mi się w miarę podoba
.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn lut 11, 2008 8:35 pm
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn lut 11, 2008 8:42 pm
No.. nie powiem, już ze 'dziadowskie', ale nie mogę dalej powiedzieć, że 'fajne'. Po prostu nie mój styl. Przykro mi.
.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn lut 11, 2008 8:48 pm
Ubolewam. Czucie takiej muzyki przychodzi z wiekiem(nie bez powodu 40-letni ludzie lubią ballady, a starsi poezję śpiewaną )
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn lut 11, 2008 8:51 pm
pp3088 pisze: (nie bez powodu 40-letni ludzie lubią ballady, a starsi poezję śpiewaną )
Przepraszam bardzo, ale Kaczmarskiego i Gintrowskiego to i ja lubię xD
.
bulma300
SSJ 3
Posty: 168 Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm
Post
autor: bulma300 » pn lut 11, 2008 8:52 pm
Ja uwielbiam taką muzykę i nawet kiedyś robiłam ilustracje do czzegoś takiego ale nie wiedziałam że to Anethema sie zwie
Ostatnio zmieniony wt lut 12, 2008 7:35 pm przez
bulma300 , łącznie zmieniany 1 raz.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn lut 11, 2008 8:53 pm
bulma300 pisze: Ja uwielbiam taką muzykę i nawet kiedyś mnie proszono żebym robiła ilustracje do czzegoś takiego ale nie wiedziałam że to Anethema sie zwie
Pokaż co stworzyłaś.
@Barni: Kaczmarski to ma pałera
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn lut 11, 2008 8:55 pm
A nie?! xD
Pepsonie. Pałer.. źle określiłem. Ale na pewno Kaczmarski śpiewa żwawiej od nich xD
.
bulma300
SSJ 3
Posty: 168 Rejestracja: pt sty 11, 2008 5:12 pm
Post
autor: bulma300 » pn lut 11, 2008 8:59 pm
To było z jakieś 3 lata temu,a te prace ma moja była sąsiadka artystka , która niestety wyjechała do Anglii
To ona mnie nakręciła to malowania, a to nie było nic specjalnego..jak dla mnie to powiem nawet,że abstrakcyjne bazgroły.
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » pn lut 11, 2008 9:00 pm
Barni pisze: A nie?! xD
Pepsonie. Pałer.. źle określiłem. Ale na pewno Kaczmarski śpiewa żwawiej od nich xD
To przecież pisze, że ma.
Żwawiej? Zależy jaki kawałek. Piękniej? Niemożliwie xd
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*