Pomysł na spędzanie wakacji

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Pomysł na spędzanie wakacji

Post autor: Rayman »

Jaki pomysł macie na spędzenie wakacji napiszcie :wink:
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Chyba najlepiej jest pojechać nad morze
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Ja mam taki pomysł(np.)leżakowanie i kompanie się na plaży :lol: itp. :roll:
Ostatnio zmieniony śr cze 22, 2005 4:42 pm przez redKai, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Canon pisze:Chyba najlepiej jest pojechać nad morze
Wiesz co chyba masz racje, ale nie skorzystam :roll:
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Dlaczego nie :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Myślirz że wiem :?
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

SPIDER pisze:Dlaczego nie :?: :?: :?:
To od moich rodziców zalerzy gdzie pojadę chociaż też trochę odemnie :roll:
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Fryzjer pisze:
SPIDER pisze:Dlaczego nie :?: :?: :?:
To od moich rodziców zalerzy gdzie pojadę chociaż też trochę odemnie :roll:

No to jaki ty masz pomysł(bez rodziców) :?: :?:
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

SPIDER pisze:
Fryzjer pisze:
SPIDER pisze:Dlaczego nie :?: :?: :?:
To od moich rodziców zalerzy gdzie pojadę chociaż też trochę odemnie :roll:

No to jaki ty masz pomysł(bez rodziców) :?: :?:
Ehh nie wiem :roll:
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

No to rusz muzgiem :o
napewno coś wymyślisz :)
wiem to
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Racja spider wymyśl coś Fryzjer
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

SPIDER pisze:No to rusz muzgiem :o
napewno coś wymyślisz :)
wiem to
Chciałbym pojechać do Afryki, ale to nie możliwe :cry:
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Dlaczego nie :?: :?:
Fakt trochę to drogo :|
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

SPIDER pisze:Dlaczego nie :?: :?:
Fakt trochę to drogo :|
I na dodatek daleko :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Zgadzam się :|
Zablokowany