Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
-
Rayman
- Golden Oozaru
- Posty: 241
- Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
-
Kontakt:
Post
autor: Rayman »
Jaki pomysł macie na spędzenie wakacji napiszcie

-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Chyba najlepiej jest pojechać nad morze
-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Ja mam taki pomysł(np.)leżakowanie i kompanie się na plaży

itp.

Ostatnio zmieniony śr cze 22, 2005 4:42 pm przez
redKai, łącznie zmieniany 1 raz.
-
Rayman
- Golden Oozaru
- Posty: 241
- Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
-
Kontakt:
Post
autor: Rayman »
Canon pisze:Chyba najlepiej jest pojechać nad morze
Wiesz co chyba masz racje, ale nie skorzystam

-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Myślirz że wiem

-
Rayman
- Golden Oozaru
- Posty: 241
- Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
-
Kontakt:
Post
autor: Rayman »
To od moich rodziców zalerzy gdzie pojadę chociaż też trochę odemnie

-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Fryzjer pisze:
To od moich rodziców zalerzy gdzie pojadę chociaż też trochę odemnie

No to jaki ty masz pomysł(bez rodziców)

-
Rayman
- Golden Oozaru
- Posty: 241
- Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
-
Kontakt:
Post
autor: Rayman »
SPIDER pisze:Fryzjer pisze:
To od moich rodziców zalerzy gdzie pojadę chociaż też trochę odemnie

No to jaki ty masz pomysł(bez rodziców)

Ehh nie wiem

-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
No to rusz muzgiem
napewno coś wymyślisz
wiem to
-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Racja spider wymyśl coś Fryzjer
-
Rayman
- Golden Oozaru
- Posty: 241
- Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
-
Kontakt:
Post
autor: Rayman »
SPIDER pisze:No to rusz muzgiem
napewno coś wymyślisz
wiem to
Chciałbym pojechać do Afryki, ale to nie możliwe

-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Dlaczego nie
Fakt trochę to drogo

-
Rayman
- Golden Oozaru
- Posty: 241
- Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
-
Kontakt:
Post
autor: Rayman »
-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Zgadzam się
