Dobra, tworze wam (nierealną) opinie:
Ten drugi układ słoneczny, to wszyscy Ci co se umarli xD czyli poszli se tam jako duchy, a jak? Przez "Białe światło" które widzieli xD ... nie no Joke
Możliwe, że bardzo dawno, podczas popsucia dinozaurów, to nie był meteoryt pukający w ziemie, tylko jakieś coś co zrobiło najazd na nasz układ słoneczny, że zrobiło sie kopiowanie, no i sie zaczeliśmy od nowa rozwijać, cyk, pyk, myk i jakieś mega UFO jest autorem i tera robi badania nad tym, tam jest inaczej i tu, nic nie może być takie same. Najlepiej by było gdyby to był świat anime, a oni anime nazywają nasz real świat
Matko...lol
//Rav