Uverworld

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Uverworld

Post autor: Kris »

UVERworld japoński zespół rockowy, który składa się z pięciu osób i tworzy muzykę określoną jako : J-mix tzn. wchodzą do niego takie gatunki jak pop, rock, r&b, a nawet elektronika, co udowadnia, że są oni dość twórczy. Są pierwszym zespołem, który w j-music stworzył nowy trend, a wszystko zawdzięczali swojej orginalności. Grupa ta powstała w 2003 roku, a ich pierwotna nazwa brzmiała "Sangoku Road" na polski znaczy to trzy drogi narodów, co mogło symbolizować nie wiem co xd. Podczas założenia grupa miała siedmiu członków, jednak po wydaniu singla, który nie był żadnym osiągnieciem, jedna osoba odeszła. Po odejściu tej osoby powstała obecna nazwa UVERworld, co możemy rozumieć jako "Idąc poprzez świat". Według wikipedi i kilku innych osób, zespół chciał mieć pewność, że ich muzyka będzie słuchana w wielu krajach.

Uverworld nagrywał przedewszystkim single, jednak dorobił się dwóch albumów :
Timeless
Bugright

Do przesłuchania :

http://lordvaizard.wrzuta.pl/audio/AnMs ... -tecnolife
http://lordvaizard.wrzuta.pl/audio/jfVa ... d_-_chance
http://shivente.wrzuta.pl/audio/1LNEPvE ... uki_na_uta
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bardzo fajna muzyka. Słodka jak sam Kris, mua :* paszteciarzu ^^
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Z Uverworld'u kocham utwór D-TecnoLife który prawie znam na pamięć a nawet często nucę lub śpiewam ;]
Tak, przyczyniło się do tego oczywiście anime - Bleach 2nd Opening :D

Iienai itami...
:D

Ogólnie fajne brzmienie. Sam lubię J-pop i J-rock więc dosyć miło wpadło mi w ucho jak pozostałe utwory tego zespołu.
J-mix - czyli wszystko albo nic ;]
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
ODPOWIEDZ