Gify

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Cyborg pisze:A więc publiczne ostrzeżenie dostają:
Canon
i
Fryzjer

Krótkie posty & OT. Nie robić tego ino więcej.
Cyborg, trochę przesadzasz. Za takie rzeczy nie powinno się dawać ostrzeżeń (osoby wyjątkowo nagminnie czyniące takie rzeczy zgłaszaj mi, a ja rozstrzygnę, czy ostrzeżenie się należy). Trzymajmy się regulaminu. Niniejszym anuluję Canonowi i Fryzjerowi ostrzeżenia.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Daje kolejny gif :D

Obrazek
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Nawet fajny, ale dlaczego ta belka się rusza a on ciągle jest w tej samej pozycji ?

Daje 4-/6
Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Fryzjer pisze:
Canon pisze:Coś ci niewierze :x
W co tu nie wierzyć jest sobie i się ładuje :wink:


Obrazek

Ten Gif jest super :P
Daję ci 5+/6 :) :D
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Daję jeszcze dwa gify następny zrobię sam :D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Są odlotowe :wink: :) :D :P
daję ci 6/6 :P
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Fryzjer pisze:Daję jeszcze dwa gify następny zrobię sam :D

Obrazek
Obrazek

Ta fajne ale może podawaj podziękowania dla strony z której to ściągnoleś :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

To ten o którym mówiłem :D

Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Jest super :) :D

p.s.
czy ten gif jest zrobiony
przez ciebie :?: :?:
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Pfffff. Z Mugena :? Ale żeś się napracował.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Fryzjer pisze:To ten o którym mówiłem :D

Obrazek
A ściągnołeś to, czy sam zrobiłeś ?????
Obrazek
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

rudi92 pisze:
Fryzjer pisze:To ten o którym mówiłem :D

Obrazek
A ściągnołeś to, czy sam zrobiłeś ?????
Postać sciągnąłem ale gif sam zrobiłem :o
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Moze byc , ale czasami Vegeta atakuje jakby byl pijany :? :|

Ocena 3/6 :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

no dobry ten Vegeta moja ocena 4/10
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Jak tak słabo mnie oceniacie sprubójcie sami zrobić jakiś gif :twisted: :evil: :twisted:



PS.-A kto mówił, że nie jest pijany :twisted:
ODPOWIEDZ