Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Rav
;)
Posty: 1007 Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Rav » śr cze 22, 2005 2:46 pm
Cyborg pisze: A więc publiczne ostrzeżenie dostają:
Canon
i
Fryzjer
Krótkie posty & OT. Nie robić tego ino więcej.
Cyborg, trochę przesadzasz. Za takie rzeczy nie powinno się dawać ostrzeżeń (osoby wyjątkowo nagminnie czyniące takie rzeczy zgłaszaj mi, a ja rozstrzygnę, czy ostrzeżenie się należy). Trzymajmy się regulaminu. Niniejszym anuluję Canonowi i Fryzjerowi ostrzeżenia.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241 Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:
Post
autor: Rayman » śr cze 22, 2005 6:02 pm
Daje kolejny gif
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » śr cze 22, 2005 7:27 pm
Nawet fajny, ale dlaczego ta belka się rusza a on ciągle jest w tej samej pozycji ?
Daje 4-/6
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245 Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: redKai » czw cze 23, 2005 2:11 pm
Fryzjer pisze: Canon pisze: Coś ci niewierze
W co tu nie wierzyć jest sobie i się ładuje
Ten Gif jest super
Daję ci 5+/6
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241 Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:
Post
autor: Rayman » czw cze 23, 2005 2:33 pm
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245 Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: redKai » czw cze 23, 2005 2:46 pm
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » czw cze 23, 2005 2:52 pm
Ta fajne ale może podawaj podziękowania dla strony z której to ściągnoleś
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241 Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:
Post
autor: Rayman » czw cze 23, 2005 2:53 pm
To ten o którym mówiłem
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245 Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: redKai » czw cze 23, 2005 2:55 pm
Jest super
p.s.
czy ten gif jest zrobiony
przez ciebie
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » pt cze 24, 2005 7:10 am
Pfffff. Z Mugena
Ale żeś się napracował.
Groku
SSJ 4+
Posty: 420 Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław
Post
autor: Groku » pt cze 24, 2005 10:53 am
Fryzjer pisze: To ten o którym mówiłem
A ściągnołeś to, czy sam zrobiłeś ?????
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241 Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:
Post
autor: Rayman » pt cze 24, 2005 3:08 pm
rudi92 pisze: Fryzjer pisze: To ten o którym mówiłem
A ściągnołeś to, czy sam zrobiłeś ?????
Postać sciągnąłem ale gif sam zrobiłem
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » sob gru 03, 2005 3:20 pm
Moze byc , ale czasami Vegeta atakuje jakby byl pijany
Ocena 3/6
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob gru 03, 2005 5:44 pm
no dobry ten Vegeta moja ocena 4/10
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241 Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:
Post
autor: Rayman » ndz kwie 02, 2006 8:17 pm