Fuzje i fan postacie

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Jeszcze raz ktoś się odezwie nie pisząc żadnej PORZĄDNEJ FUZJI. To mu osobiście pogratuluje i dam nagordę w postaci jednodniowego urlopu. Nie pisać komentarzy tylko swoje arty, a jak ktoś nie ma to niech tu nie pisze. Dziękuję za uwagę.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Oki, to daje swoją 1 fuzje:

Freeler

Postać w RPG Makerze - Obrazek

Włosy: Brak
Wiek: ok. 100
Oczy: Krwiste
Ubranie/pancerz: Połączenie Freezera i Coolera + zwiększone mięśnie
Głosy:
Nie mam pojęcia, ale w ANG. Napewno ten co podkładam głos pod ostatnią przemianę Coolera :twisted:

Info: Freeler narodził się w piekle, gdy doszło do czegoś niezwykłego, bracia Cooler i Freezer pogodzili się w celu zniszczenia KKRT. Postanowili wydostać się z piekła, po drodze niszcząc je do szczętu. Gdy już nie byli pewni co zrobić otworzyli przejście między wymiarami i wyszli z piekła. Znaleźli KKRT i zrobili Death Ball wielkości słońca, którego KKRT już nie odbił i zniknął raz na zawsze wraz z ziemią. W ten sposób Freeler zaczął władać wszechświatem, lecz niestety nikt nie wiedział, że gdy Freeler otworzył przejście między wymiarami, to zrobił alternatywny czas i w ten sposób powstały 2 czasy: zwykły i ztyranizowany


BTW. To narazie jedyna praca, bo próbowałem zrobić fuzje KKRT i Thalesa, ale nie mogłem do końca jej dopracować. Teraz myśle kogo połączyć z Brollym :twisted:
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Post autor: Rayman »

Fajna postać Dae tylko szkoda, że nie jest dobra :wink:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dla mnie nadal ten forum to nie dawanie artykulow na strone ale dawanie wymyszlonych przez siebie rzeczy do DB :P

Hmmm moze dam tutaj wrotce inne fuzje , ale tez fan postacie :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Podoba mi się twoja postać Dae :)

p.s.
Czy ona poważnie narodziła sięw piekle :?: :?:,
czy tak wymyśliłeś?
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

On ją wymyślił :) . Teraz żebyś rozumiał dam ci wytłumadczenie :
Fan - Fantastyczna , nieprawdziwa lub wymyślona :wink:
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Kapuję,kapuję :wink:
Ale użł w takim razie
Dużo fantastyki :o
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Wyobraźni to ja mam co niemiara, ale jakbym miał zrealizować coś to jakoś gorzej
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bigu Hamusuta Ouji/Prince Big Hamster/Książe Wielki Chomik

Postać w RPG Makerze - (obrzaek nie czynny niedlugo dam zastepczy)
Włosy : Blond (normalny i SCH (Nie , nie ma tutaj pokazanego SCH))
Wiek - 1-12 (możliwość zmiany w "niemowlaka" kiedy tylko chce)
Oczy - Niebieskie
Ubranie : Widoczne na gore , a jak nie widac to : czerwona bluzka , różowe spodnie , sajanska zbroja i skauter nowej generacji
Kolor skóry : Dziecięca
Tematy muzyczne: Różne
Głosy:
Za siebie (jak ktoś dałby mi serwer bym tu dał moje głosy w tamtym świecie)

Info: Stworzenie z połączenia Dobra i Zła , Księciem BH zaopiekowali sie Entei (wujek) i 5 jego przybranych ciotek (Blitzana , Flamara , Auquana , Słonka i Księżka) , ich misją jest ochrona Księcia jak ktoś go poniża , gdy tak sie stanie , Zabijają ich.

BH lubi być przytulanym co czyni że nie jest całkowicie złym , jeśli nawet ofiara da coś dla księcia BH , on być moze pozwoli jej żyć. BH obserwował Bardocka i polubił takiego tate , niestety póżniej zostaje on przywrócony do zycia....w żałosnej formie.

BH Póżniej kazał wujkowi stworzyć Klona Thalesa który okazał się bardzo fajnym wielkim bratem

Póżniej nastał czas na jego tate , klona Bardocka , klon Bardocka wygląda jak mix oryginału i Ziemskiego Bardocka (Cała górna zielona zbroja (bez zbroji na nogi) i Ogon + Niebieskie spodnie , Zielone buty , i czerwone ramieniki)

More soon :P
Ostatnio zmieniony śr sty 31, 2007 2:38 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Fajna postać i fajny opis :D . Podoba mi sie . Nie długo zamieszcze swoją :twisted: . Będzie to czyste ......... Dobro :!: . Zrobie wyjątek 8)
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Niezła postać, ale nie zabardzo ją widać, za to opis jest spoko tak jak przy innych postaciach twojego wykonania. :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

To jest pstac robiona przez Kicka, BH kun pokaz im pelną wersje tego charseta :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Gutek pisze:To jest pstac robiona przez Kicka, BH kun pokaz im pelną wersje tego charseta :twisted:
1.nie moge pokazac publicznie

2.prawie , dodalem tylko ramienikki bo Kicek kun zapomnial
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

BH Daimaouji pisze:
Gutek pisze:To jest pstac robiona przez Kicka, BH kun pokaz im pelną wersje tego charseta :twisted:
1.nie moge pokazac publicznie

2.prawie , dodalem tylko ramienikki bo Kicek kun zapomnial

Dlaczego nie możesz tego pokazać publicznie ?
:twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

rudi92 pisze:
BH Daimaouji pisze:
Gutek pisze:To jest pstac robiona przez Kicka, BH kun pokaz im pelną wersje tego charseta :twisted:
1.nie moge pokazac publicznie

2.prawie , dodalem tylko ramienikki bo Kicek kun zapomnial

Dlaczego nie możesz tego pokazać publicznie ?
Bo Kicek mi zabronil , nie mam publicznie pokazywac Facesetu Barotta , Charsetu i Charsetu mojej postaci :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ