Acer pisze:CWKS chyba. ;]Bobercik pisze:I tak przy okazji. Nie Legia, nie Wisła tylko WKS !!!
Imo Roger w reprezentacji to drugi Olisadebe. Nie widzi mi się wpychanie go do naszej reprezentacji, ale jeśli pokaże, że czarnuch potrafi, to może grać. Choć wolałbym na jego miejscu Brożka. xd
Racje czy przyznaję. Brożek koxi w lidze, ale Leo uparty. Jak wygra, to okaże się że jest wybitnym trenerem. Jak przegra, to już takim kozakiem nie jest. Piłkarze mają fajnie. Ostatnio cała odpowiedzialność spadła na trenera i po Euro (jeśli przegramy) nie będzie: "Ale grali jak cioty" tylko "Leo cep, zły skład wziął".
WKS ;* <3
