31 wspaniałych, Leo i Roger

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Acer pisze:
Bobercik pisze:I tak przy okazji. Nie Legia, nie Wisła tylko WKS !!!
CWKS chyba. ;]
Imo Roger w reprezentacji to drugi Olisadebe. Nie widzi mi się wpychanie go do naszej reprezentacji, ale jeśli pokaże, że czarnuch potrafi, to może grać. Choć wolałbym na jego miejscu Brożka. xd

Racje czy przyznaję. Brożek koxi w lidze, ale Leo uparty. Jak wygra, to okaże się że jest wybitnym trenerem. Jak przegra, to już takim kozakiem nie jest. Piłkarze mają fajnie. Ostatnio cała odpowiedzialność spadła na trenera i po Euro (jeśli przegramy) nie będzie: "Ale grali jak cioty" tylko "Leo cep, zły skład wziął".


WKS ;* <3
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Za Janasa jeździli po Janasie i piłkarzach, że trener jest do bani i piłkarze nie lepsi. Teraz Leo pokazał, że Polacy też potrafią grać, przekonamy się tylko czy podejmie dobre decyzje dotyczące składu. Ale jaką będziemy mieli pewność, czy nie zrobił dobrze nawet jeśli nie wygramy ani jednego meczu? No cóż, wierzę w niego. xd

"Dziś zgodnym rytmem biją nam, nasze serca, które my
za Legię damy w każdy czas, czy czas dobry, czy czas zły!"
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
ODPOWIEDZ