Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.
Moderator: Moderatorzy
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Któż miał nostalgiczną twarz? xD
.
-
AnimKing
- SSJ 5
- Posty: 685
- Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
- Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing »
Yoruichi
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Ta.
.
-
Pitti
- SSJ 5
- Posty: 2676
- Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti »
Jako, ze Anim nie zadaje to ja zadam, on mnie kocha i wybaczy :*
Ktoz nie mial twarzy? xD (do pewnego momentu ;p)
I'll become The King of Pirates!
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
Konamura ?
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
AnimKing
- SSJ 5
- Posty: 685
- Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
- Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing »
Pitti pisze:Jako, ze Anim nie zadaje to ja zadam, on mnie kocha i wybaczy :*
Ktoz nie mial twarzy? xD (do pewnego momentu ;p)
Wal się xDD ja zadaję

.
Jak miał na imię shinigami Którego Rukia Poznała w Lesie Menosów ??
-
krova
- SSJ 5
- Posty: 1746
- Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
- Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova »
Czesław. Jestem pewien.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

-
Bobercik
- SSJ 5
- Posty: 2940
- Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Bobercik »
krova pisze:Czesław. Jestem pewien.
A nie chodzi przypadkiem o Waldemara?
-
Pitti
- SSJ 5
- Posty: 2676
- Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti »
Ashido. Jestem pewniejszy niz pewien. Lubie ta postac.
I'll become The King of Pirates!
-
AnimKing
- SSJ 5
- Posty: 685
- Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
- Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing »
Pitti pisze:Ashido. Jestem pewniejszy niz pewien. Lubie ta postac.
Dobrze. Zadawaj
-
Pitti
- SSJ 5
- Posty: 2676
- Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti »
Co zrobila Rukia by oddac moce shinigami Ichigo?
I'll become The King of Pirates!
-
skibix
- SSJ 5
- Posty: 1112
- Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
- Lokalizacja: Zduńska Wola
-
Kontakt:
Post
autor: skibix »
Przebiła mu serce swoim zanpaktou ?
-
AnimKing
- SSJ 5
- Posty: 685
- Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
- Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing »
Dobrze xD Nie jestem pitti ale Zadawaj
-
skibix
- SSJ 5
- Posty: 1112
- Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
- Lokalizacja: Zduńska Wola
-
Kontakt:
Post
autor: skibix »
Dlaczego Ishida nosi okulary ? xD
-
AnimKing
- SSJ 5
- Posty: 685
- Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
- Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing »
bo ma wadę wzroku ??
