Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
-
Pitti
- SSJ 5
- Posty: 2676
- Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti »
Zniszczyles mnie.
Barni poprzedni avek byl lepsiejszy xDDDD wlasnie taki abrdziej rasta ^.- w koncu rasta kurczak XD
Avek MeTeO, sredni, tlo mogloby byc inaczej dobrane, za duzy i koslawy napis.
(Bob) to kiedy atak meteorow najblizszy?
I'll become The King of Pirates!
-
Bobercik
- SSJ 5
- Posty: 2940
- Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Bobercik »
Nieważne jaki avek ma Pitti i tak ołni system.
Meteory uderzą niebawem!
-
Aragan
- USSJ
- Posty: 76
- Rejestracja: ndz lut 03, 2008 4:26 pm
Post
autor: Aragan »
Super ekstra wyczesany w kosmos avek xDDDDDD
Duzo rozuuuuuu i fajny napis "Bobercik" xD

-
Bobercik
- SSJ 5
- Posty: 2940
- Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Bobercik »
Nie wiem co to za koleś, ale też jest wywalisty. Dante, tak? Ładny avek, szkoda że nie ma jakiegoś szpanerskiego napisu "MG" czy cuś xD
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
pro. ale ten co ci krofa zrobił był lepszy ;x
.
-
Marej71
- SSJ
- Posty: 66
- Rejestracja: czw lut 21, 2008 9:45 pm
- Lokalizacja: z...
Post
autor: Marej71 »
Y jaki mu krova zrobił. A twój barni mi sie zbytnio niepodoba tamten kurczak był lepszy.
-
AdeQkun
- Oozaru
- Posty: 55
- Rejestracja: wt mar 25, 2008 12:02 am
Post
autor: AdeQkun »
Barni ma koxsiastego Avka
-
skibix
- SSJ 5
- Posty: 1112
- Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
- Lokalizacja: Zduńska Wola
-
Kontakt:
Post
autor: skibix »
Wypad od Onizuki ! AdeQ troche mały ten Avek ale jak z Kakashim coś jest to zawsze miecie xD .
-
krova
- SSJ 5
- Posty: 1746
- Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
- Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova »
Barni pisze:pro. ale ten co ci krofa zrobił był lepszy ;x
<<<<<<<<<33333333333333
Przyjde w nocy i ci sie oddam!
Skibix fajny avek ale ten napis zabija ;>
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

-
Acer
- SSJ 5
- Posty: 700
- Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer »
Av krovy jest za mało kroviasty.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
-
krova
- SSJ 5
- Posty: 1746
- Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
- Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova »
Ożeszwmorde... Straszysz po nocach tym avem? :O
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
ojapierole! Acer twój avat mnie rozbawił xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD UMARŁEM I NIE OŻYJĘ LOOOOOOOOOOL XD
Krova... dziadowski. Krove se ustaf!
.
-
Acer
- SSJ 5
- Posty: 700
- Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer »
Rozumiem, to samo miałem, gdy mi pokazałeś swoje zdjęcie. xd
Lodziasty.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Cham .
.
-
Acer
- SSJ 5
- Posty: 700
- Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer »
Hoć na bojsko ćoto. Bendziesz zbjerał swoie zemby z źemi!
Grzybiarz.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy