Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » ndz kwie 20, 2008 8:15 pm
Nje gruś mji, bo iak cj wyqrwje to umszesz w menczarniah cjecjó.
ACSNŚiNSNS. xD
.
Acer
SSJ 5
Posty: 700 Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer » ndz kwie 20, 2008 8:17 pm
Znaczy Barney + Pyta = ja? xd
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » ndz kwie 20, 2008 8:17 pm
No na to by wyszło.
.
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » ndz kwie 20, 2008 8:18 pm
szpotuch bamówje !!.
Avek kozacki xD
Acer
SSJ 5
Posty: 700 Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer » ndz kwie 20, 2008 8:30 pm
Jestem Barpyta lub Pytney.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » ndz kwie 20, 2008 9:30 pm
XDDDDDD
Avek niszczy musk ;p
I'll become The King of Pirates!
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn kwie 21, 2008 1:50 pm
Zdecydowanie za długo Pitti na ten avek w takim razie patrzyłeś. (ale cenzura składnia xD)
Avek niszczy. Wszystko totalnie.
.
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pn kwie 21, 2008 2:00 pm
Gej
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pn kwie 21, 2008 2:05 pm
korva.
.
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » wt maja 06, 2008 7:11 pm
Wiec tak pornównam avek do Ciebie: Kanciaty pysk zdał egzamin
Papieros nie
Ma kaptur ty nie
Ma blond wlosy ty nie
Ma okulary ty nie
usmiecha sie ty tez xd
ma normalny nos ty nie xd
Ogólem avek pikny
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » wt maja 06, 2008 7:45 pm
Kris pisze: Ma blond wlosy ty nie
A jakie ja mam ?@.@
roshoffe/
Ostatnio zmieniony wt maja 06, 2008 7:50 pm przez
Barni , łącznie zmieniany 1 raz.
.
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772 Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* » wt maja 06, 2008 8:10 pm
Jakos polubilem tego avka
AdeQkun
Oozaru
Posty: 55 Rejestracja: wt mar 25, 2008 12:02 am
Post
autor: AdeQkun » wt maja 13, 2008 6:43 am
napalony
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » wt maja 13, 2008 9:09 am
Kakashi chyba lubi rap xD
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » wt maja 13, 2008 9:23 am
A Sasek placze z tego powodu. Pewnie Kakashowi nie wychodzi rap.