Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.
Moderator: Moderatorzy
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » wt kwie 22, 2008 1:14 pm
z łukiem... ale łuk to nie strzała...
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » wt kwie 22, 2008 1:17 pm
Ostrze to nie strzala.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » wt kwie 22, 2008 1:18 pm
Dobra. Obejrzyj odcinek jeszcze raz.
Sinjuuu?
.
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685 Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing » wt kwie 22, 2008 1:22 pm
krova pisze: Ostrze to nie strzala.
ale użył on ostrza jako strzały...
Barni Tak czy siak masz źle.
Jak Ishida był pierwszy raz w Soul Society by uratować Rukię to Miał swój Łuk... Potem dostał Artefakt od Kapitana 12 odziału potem ten Co Poszli Uratować Inue I te ostrze które nie jest łukiem.
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » wt kwie 22, 2008 1:30 pm
Hmmm... SeeleShreider to chyba po niemiecku duchowe ostrze. Jest to strzała której Ishida używał by zmylić tą Arrancarke że to niby ostrze jest a później dopiero powiedział jej o prawdziwych właściwościach tego ostrza xD Nie będę w to wnikał xD A co do rodzajów łuków to Anim wszystkie wymienił xD .
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » wt kwie 22, 2008 4:05 pm
Jak Ishida był pierwszy raz w Soul Society by uratować Rukię to Miał swój Łuk... Potem dostał Artefakt od Kapitana 12 odziału potem ten Co Poszli Uratować Inue I te ostrze które nie jest łukiem.
A ten artefakt nie zwiekszal po prostu jego naturalnej mocy (Ishidy)?
Potem dostał Artefakt od Kapitana 12 odziału potem ten Co Poszli Uratować Inue I te ostrze które nie jest łukiem.
Swietna odpowiedz Anim XDDDDDDDDDD
I'll become The King of Pirates!
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » wt kwie 22, 2008 5:24 pm
Nie , ten artefakt tylko pomagał mu zbierać cząsteczki duchowe xD
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » wt kwie 22, 2008 5:30 pm
AnimKing pisze: z łukiem... ale łuk to nie strzała...
krova pisze: Ostrze to nie strzala.
AnimKing pisze: ale użył on ostrza jako strzały...
A moze uzyl luku jako strzaly? :sadface:
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Sinju
Guru
Posty: 198 Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju » śr kwie 23, 2008 2:21 pm
Poprawna odpowiedź nie padła.
O oohhh Gunther you're so sexy!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » czw kwie 24, 2008 8:00 am
Taki z krzyzyka, Pozniej ten z pudelka, Pozniej złamane cos tam, Pozniej artefakt, Pozniej z obudzonych mocy przez ojca?
@Down
Niech ktos inny zadaje
Ostatnio zmieniony sob kwie 26, 2008 9:24 am przez
Bliz , łącznie zmieniany 1 raz.
Sinju
Guru
Posty: 198 Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju » pt kwie 25, 2008 4:59 pm
Niezbyt dokładnie ale niby wymieniłeś, uznaje.
O oohhh Gunther you're so sexy!
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob maja 17, 2008 1:17 pm
Ok zadaje ;p
Jak nazywa się zanpoktou Urahary
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob maja 17, 2008 4:53 pm
Benihime - Szkarłatna księżniczka
.
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob maja 17, 2008 6:57 pm
Brawo
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob maja 17, 2008 6:59 pm
Więc tak. Czemu Nel jest małą dziewczynką?
.