Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » śr maja 14, 2008 5:15 pm
W takim razie AdeQ był niepocieszony faktem, że rodzice siedzieli w domu. Był tym faktem aż tak zawiedziony, że krzyczał, że mu przykro. : D
.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr maja 14, 2008 9:20 pm
xD
Nagrywac piosenki ><!
To jest rozkaz.
I'll become The King of Pirates!
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pt maja 16, 2008 11:09 am
Mamamamamararamamama fajnie ci wyszło. Generalnie lepsze niż to o Legii xDDd
Ale chyba jeszcze masz mutację
.
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pt maja 16, 2008 11:30 am
Barni pisze: Ale chyba jeszcze masz mutację
Wiek: 17
Ooo, taaak... Z cala pewnoscia O_o
Barni uwazasz, ze kazdy facet ma glos jak Picollo ?
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pt maja 16, 2008 12:13 pm
Nie wiem jaki głos miał Picollo xP Wiek 17, nie zauważyłem xP Ubzdurałem sobie, że 15. Ale okej, 17. Nie masz mutacji. Masz piskliwy głos.
.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » pt maja 16, 2008 1:59 pm
Ale ryczysz na tym nagraniu, ze szok.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » pt maja 16, 2008 9:30 pm
Moze miec mutacje nawet w 18 roku zycia, rozne przypadki chodza po Ziemi Xd
[ Dodano : Pią Maj 16, 2008 10:30 pm ]
song lepsiejszy niz legia, ale to jeszcze nie to xd
I'll become The King of Pirates!
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463 Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am
Post
autor: GokugetaSS6 » sob maja 17, 2008 1:07 am
Barni sie nie myli ;P mam 15 lat tylko jak sie ze skibixem i taisuke sprzeczalem to dalem 17 ze niby z gory na nich patrz xD ale to przeszlosc ;P tera posluchajcie tego samego nagrania tez wykonane przezemnie ale wersja duzo smieszniejsza i bardziej wpada w ucho
Hit Hituf
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » sob maja 17, 2008 1:11 am
Nom, masz racje że śmieszniejsza od poprzedniej ^^ . Nie jest doskonała ale lepsza od tej ostatniej moim zdaniem xD .
Edit :
Teraz przesłuchałem do końca i oceniam na 7-/10 . Początek ogólnie nie jest zły tylko pod sam koniec trochę dziwny ten głos jest
.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » sob maja 17, 2008 9:28 am
Zalowe na maxa ;/ Kris wie jak spiewam
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » sob maja 17, 2008 11:25 am
Ale my nie wiemy :ccccc
Piosenka Gokugety srednia
I'll become The King of Pirates!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » ndz maja 18, 2008 10:09 pm
Moj spiew mozna poznac na skypie
Tylko trza sie wczesniej zaanonsowac, co nie Kris?
Hai !
Ostatnio zmieniony pn maja 19, 2008 5:54 am przez
Bliz , łącznie zmieniany 1 raz.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » pt maja 23, 2008 10:07 pm
Niech ktos mi zuploaduje piosenki Barta bo nie mam na tym kompie :<
I'll become The King of Pirates!
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob maja 24, 2008 9:48 am
Pitti, a ładnie wczoraj śpiewałem zainspirowany Ivoną, o dwóch odbytach?Xd
.