Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob maja 24, 2008 12:01 pm
Pepao, Barni i Pitti już widzieli. Ten ostatni kazał wrzucić na ssijpałera. Jakoś
ć beznadziejna, ale liczy się łach. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi xD
http://pl.youtube.com/watch?v=E2pkn3wCn50
Byłem tu - Rav
Serio? - Bob
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 8:30 pm przez
Bobercik , łącznie zmieniany 2 razy.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob maja 24, 2008 12:05 pm
Genialniestwo! xD Pitti zownował cały film xD
Byłem tu - Rav
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 1:14 pm przez
Barni , łącznie zmieniany 1 raz.
.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » sob maja 24, 2008 12:08 pm
ON zownowal.
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Byłem tu - Rav
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 1:14 pm przez
Pitti , łącznie zmieniany 1 raz.
I'll become The King of Pirates!
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » sob maja 24, 2008 12:14 pm
Foch. Smutno mi.
Byłem tu, ale do niczego nie zdołałem się doczepić - Rav
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 1:14 pm przez
krova , łącznie zmieniany 1 raz.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob maja 24, 2008 12:17 pm
krova pisze: Foch. Smutno mi.
Ale Krova! To był filmik dla cieniasów. Potem zrobimy filmik dla koxów, gdzie będzie tylko Krova!!! Spróbuję znaleźć swoje stare zdjęcia różnych osób xDDDD
Byłem tu - Rav
Nie tylko Ty xD - Bob
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 8:29 pm przez
Bobercik , łącznie zmieniany 2 razy.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob maja 24, 2008 12:18 pm
I moje w zielonym wdzianku?
.
Rav
;)
Posty: 1007 Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Rav » sob maja 24, 2008 12:50 pm
Piosenka okropna.
Obejrzałem bez dźwięku.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463 Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am
Post
autor: GokugetaSS6 » sob maja 24, 2008 12:58 pm
A ja oglądnołem 5 sekund i się przestraszyłem.
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 7:22 pm przez
GokugetaSS6 , łącznie zmieniany 4 razy.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » sob maja 24, 2008 1:35 pm
Mnie się podobie filmik. Zrób dłuższy i śmieszniejszy z całą piosenką
Smutno mi!
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob maja 24, 2008 4:10 pm
Mój najgorszy ryj omg XD BIEDA XD
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob maja 24, 2008 8:11 pm
Bliz pisze: Mnie się podobie filmik. Zrób dłuższy i śmieszniejszy z całą piosenką
Smutno mi!
Zła wiadomość. To jest właśnie cała piosenka xD
Ale spox, zrobię, dam wszystkie pałerowskie zdjęcia jakie mam <3
zrobimy razem XD !
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 8:21 pm przez
Bobercik , łącznie zmieniany 1 raz.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob maja 24, 2008 8:30 pm
KRis, ty się lepiej za to nie bierz.
.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » sob maja 24, 2008 10:17 pm
Filmik zaraz się zrobi, więc pisać po link do mnie na gg.
Na forum nie dam, bo pewnie warna dostane za obrazę jednego użytkownika.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » sob maja 24, 2008 10:33 pm
Ahahahah cudwony filmik! OBA FILMIKI!!
Ja dostane zdjecia od Wojcia to wysle Bobowi nowe;P
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » sob maja 24, 2008 10:34 pm
owni f pytkę nowy filmik
I'll become The King of Pirates!