!!! Euro 2008 !!!

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

!!! Euro 2008 !!!

Post autor: Bobercik »

Ogólna dyskusja o Euro, obstawianie wyników i komentowanie zakończonych spotkań.

Mistrzostwa Europy rozpoczynają się 7 czerwca kończą 29. Na sam początek obstawiamy całą pierwszą kolejkę:

Szwajcaria vs. Czechy 1:1
Portugalia vs. Turcja 2:0

Austria vs. Chorwacja 0:1
Niemcy vs. Polska 1:2

Rumunia vs. Francja 0:2
Holandia vs. Włochy 3:1

Hiszpania vs. Rosja 3:1
Grecja vs. Szwecja 1:1




A jak myślicie, w jakim ustawieniu wybiegnie Polska na mecz z Niemcami?

Mój typ:
Boruc
Wawrzyniak, Żewłakow, Bąk, Wasilewski
Krzynówek, Dudka, Lewandowski. Błaszczykowski (w przypadku kontuzji - Roger)
Smolarek, Żurawski
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Szwajcaria vs. Czechy 1:2
Portugalia vs. Turcja 2:1

Austria vs. Chorwacja 0:2
Niemcy vs. Polska 0:1410

Rumunia vs. Francja 0:3
Holandia vs. Włochy 2:2

Hiszpania vs. Rosja 3:1
Grecja vs. Szwecja 2:1
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Szwajcaria vs. Czechy 1:3
Portugalia vs. Turcja 2:1

Austria vs. Chorwacja 0:2
Niemcy vs. Polska 2:2

Rumunia vs. Francja 0:3
Holandia vs. Włochy 1:2

Hiszpania vs. Rosja 4:1
Grecja vs. Szwecja 1:3
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Aragan
USSJ
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 4:26 pm

Post autor: Aragan »

Szwajcaria vs. Czechy 0:1
Portugalia vs. Turcja 3:2

Austria vs. Chorwacja 0:2
Niemcy vs. Polska 1:1

Rumunia vs. Francja 1:3
Holandia vs. Włochy 1:1

Hiszpania vs. Rosja 2:0
Grecja vs. Szwecja 1:2

A co do składu Polski to tak jak Bob, ale inaczej xD

Boruc
Golański, Żewłakow, Bąk, Wasilewski,
Krzynówek, Dudka, Lewandowski. Błaszczykowski,
Smolarek, Żurawski,
:grin:
Obrazek

http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=kamcio71
kliknijcie plisss... to nic was nie kosztuje xD
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

pp3088 pisze:Niemcy vs. Polska 0:1410
Cholerny pesymista :(

(sorki musiałem xD jutro powiem jakie wyniki obstawiam, bo dziś spadam)
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

A sprobuj posta nieedytowac tylko pisac nowego spamerze Barneyowski ><!

Szwajcaria vs. Czechy 0:0
Portugalia vs. Turcja 1:1

Austria vs. Chorwacja 0:0
Niemcy vs. Polska 1:2

Rumunia vs. Francja 0:2
Holandia vs. Włochy 0:2

Hiszpania vs. Rosja 2:0
Grecja vs. Szwecja 1:1
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Barni pisze:
pp3088 pisze:Niemcy vs. Polska 0:1410
Cholerny pesymista :(

(sorki musiałem xD jutro powiem jakie wyniki obstawiam, bo dziś spadam)
Chciałem dać 1-40, ale widzę, że i przy takiej prościznie nietrudno o stłuczkę.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

pp3088 pisze:Niemcy vs. Polska 0:1410
Ja załapałem :D Jak myślisz, jaka szansa, że rozegrają ten mecz 15. lipca? :D
Mogłoby to być okolicznością sprzyjającą :P
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

ty nie spamuj rav ;P

Szwajcaria vs. Czechy 0:2
Portugalia vs. Turcja 2:1

Austria vs. Chorwacja 1:0
Niemcy vs. Polska 0:2

Rumunia vs. Francja 1:2
Holandia vs. Włochy 2:2

Hiszpania vs. Rosja 1:1
Grecja vs. Szwecja 1:3
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pitti pisze:A sprobuj posta nieedytowac tylko pisac nowego spamerze Barneyowski ><!
Luz
Rav pisze:Ja załapałem
Ja szczerze przyznam, że nie przywiązałem uwagi do wyniku, tylko zobaczyłem, że jest kosmiczny, załapałem dopiero jak to po raz drugi w Majewskim zobaczyłem |D

Szwajcaria vs. Czechy 2:2
Portugalia vs. Turcja 3:1

Austria vs. Chorwacja 1:1
Niemcy vs. Polska Nie bijcie 1:0

Rumunia vs. Francja 0:3
Holandia vs. Włochy 3:2

Hiszpania vs. Rosja 4:1
Grecja vs. Szwecja 2:1
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Rav pisze:
pp3088 pisze:Niemcy vs. Polska 0:1410
Ja załapałem :D Jak myślisz, jaka szansa, że rozegrają ten mecz 15. lipca? :D
Mogłoby to być okolicznością sprzyjającą :P
A kto nie załapał? ;]



A komu kibicujecie na Euro? Ja całym sercem jestem jak zawsze za Hiszpanią. O Naszej ukochanej Polsce chyba nie muszę wspominać ;]

Moja wymarzona pierwsza trójka:
I Polska
II Hiszpania
III Holandia
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ja chyba Francja, chociaż nie wiem co to będzie za Francja bez Zizu ;/ Jako, ze nie ma Zizu to jestem za Portugalią, chociaż wątpię, że wygrają. I tak najbardziej bym chciał Anglię, ale niestety nie grają.
Obrazek

.
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Bądźmy realistami, wygra: Trynidad i Tobago. No, bo co? W każdym meczu będzie dwa państwa na jedno, więc nie oszukujmy się co do wyniku.

A serio, jestem za Polską. Nie liczę na wysokie miejscie, niech choć raz będziemy zadowoleni z ich występu w mistrzostwach. A poza Polską, to liczę na Holandię.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Za:

Polska - 1 mamy Leo, super squad no i jestesmy patriotami ;]

Francuzi - 2 szkoda mi ich po finale MS'06 - zremisowali z nami 0-0 ;)

Holendrzy - 3 niech sie ciesza ;) przeciez nam dali Leo
-----------------------------------------------------------------------------------
Przeciw:

Niemcy - Niemcy

Austriacy - też Niemcy

Szwajcaria - to samo

Szwedzi - "najezdzali nas"

Wlosi - makaroniarze

Rosjanie - tak naprawde maja slabsza glowe od nas

Rumuni - cyganie

Grecy - mitologia

Czesi - zgapili nasz "language"

Portugalia - cieniasy ktorzy szpanuja ze maja morze

Turkowie - islamskie pomidory

Chorwaci - maja koszulki w homoseksualne kwadraty

Hiszpania - za cieplo

-----------------------------------------------------------------------------------
PS:)

Tak naprawde licza sie 3 druzyny:

Czechoslowacja

Jugoslawia

Bosnia i Hercegovina
Ostatnio zmieniony śr cze 04, 2008 12:31 pm przez GokugetaSS6, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Hiszpania ma wygrac ! serce z hiszpanią wiara z Bobem jak mawia głupie przysłowie XD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
ODPOWIEDZ