!!! Euro 2008 !!!
Moderator: Moderatorzy
!!! Euro 2008 !!!
Ogólna dyskusja o Euro, obstawianie wyników i komentowanie zakończonych spotkań.
Mistrzostwa Europy rozpoczynają się 7 czerwca kończą 29. Na sam początek obstawiamy całą pierwszą kolejkę:
Szwajcaria vs. Czechy 1:1
Portugalia vs. Turcja 2:0
Austria vs. Chorwacja 0:1
Niemcy vs. Polska 1:2
Rumunia vs. Francja 0:2
Holandia vs. Włochy 3:1
Hiszpania vs. Rosja 3:1
Grecja vs. Szwecja 1:1
A jak myślicie, w jakim ustawieniu wybiegnie Polska na mecz z Niemcami?
Mój typ:
Boruc
Wawrzyniak, Żewłakow, Bąk, Wasilewski
Krzynówek, Dudka, Lewandowski. Błaszczykowski (w przypadku kontuzji - Roger)
Smolarek, Żurawski
Mistrzostwa Europy rozpoczynają się 7 czerwca kończą 29. Na sam początek obstawiamy całą pierwszą kolejkę:
Szwajcaria vs. Czechy 1:1
Portugalia vs. Turcja 2:0
Austria vs. Chorwacja 0:1
Niemcy vs. Polska 1:2
Rumunia vs. Francja 0:2
Holandia vs. Włochy 3:1
Hiszpania vs. Rosja 3:1
Grecja vs. Szwecja 1:1
A jak myślicie, w jakim ustawieniu wybiegnie Polska na mecz z Niemcami?
Mój typ:
Boruc
Wawrzyniak, Żewłakow, Bąk, Wasilewski
Krzynówek, Dudka, Lewandowski. Błaszczykowski (w przypadku kontuzji - Roger)
Smolarek, Żurawski

Szwajcaria vs. Czechy 0:1
Portugalia vs. Turcja 3:2
Austria vs. Chorwacja 0:2
Niemcy vs. Polska 1:1
Rumunia vs. Francja 1:3
Holandia vs. Włochy 1:1
Hiszpania vs. Rosja 2:0
Grecja vs. Szwecja 1:2
A co do składu Polski to tak jak Bob, ale inaczej xD
Boruc
Golański, Żewłakow, Bąk, Wasilewski,
Krzynówek, Dudka, Lewandowski. Błaszczykowski,
Smolarek, Żurawski,

Portugalia vs. Turcja 3:2
Austria vs. Chorwacja 0:2
Niemcy vs. Polska 1:1
Rumunia vs. Francja 1:3
Holandia vs. Włochy 1:1
Hiszpania vs. Rosja 2:0
Grecja vs. Szwecja 1:2
A co do składu Polski to tak jak Bob, ale inaczej xD
Boruc
Golański, Żewłakow, Bąk, Wasilewski,
Krzynówek, Dudka, Lewandowski. Błaszczykowski,
Smolarek, Żurawski,

http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=kamcio71
kliknijcie plisss... to nic was nie kosztuje xD
Chciałem dać 1-40, ale widzę, że i przy takiej prościznie nietrudno o stłuczkę.Barni pisze:Cholerny pesymistapp3088 pisze:Niemcy vs. Polska 0:1410
(sorki musiałem xD jutro powiem jakie wyniki obstawiam, bo dziś spadam)
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
- GokugetaSS6
- SSJ 4+
- Posty: 463
- Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am
LuzPitti pisze:A sprobuj posta nieedytowac tylko pisac nowego spamerze Barneyowski ><!
Ja szczerze przyznam, że nie przywiązałem uwagi do wyniku, tylko zobaczyłem, że jest kosmiczny, załapałem dopiero jak to po raz drugi w Majewskim zobaczyłem |DRav pisze:Ja załapałem
Szwajcaria vs. Czechy 2:2
Portugalia vs. Turcja 3:1
Austria vs. Chorwacja 1:1
Niemcy vs. Polska Nie bijcie 1:0
Rumunia vs. Francja 0:3
Holandia vs. Włochy 3:2
Hiszpania vs. Rosja 4:1
Grecja vs. Szwecja 2:1
.
A kto nie załapał? ;]Rav pisze:Ja załapałempp3088 pisze:Niemcy vs. Polska 0:1410Jak myślisz, jaka szansa, że rozegrają ten mecz 15. lipca?
Mogłoby to być okolicznością sprzyjającą
A komu kibicujecie na Euro? Ja całym sercem jestem jak zawsze za Hiszpanią. O Naszej ukochanej Polsce chyba nie muszę wspominać ;]
Moja wymarzona pierwsza trójka:
I Polska
II Hiszpania
III Holandia

Bądźmy realistami, wygra: Trynidad i Tobago. No, bo co? W każdym meczu będzie dwa państwa na jedno, więc nie oszukujmy się co do wyniku.
A serio, jestem za Polską. Nie liczę na wysokie miejscie, niech choć raz będziemy zadowoleni z ich występu w mistrzostwach. A poza Polską, to liczę na Holandię.
A serio, jestem za Polską. Nie liczę na wysokie miejscie, niech choć raz będziemy zadowoleni z ich występu w mistrzostwach. A poza Polską, to liczę na Holandię.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
- GokugetaSS6
- SSJ 4+
- Posty: 463
- Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am
Za:
Polska - 1 mamy Leo, super squad no i jestesmy patriotami ;]
Francuzi - 2 szkoda mi ich po finale MS'06 - zremisowali z nami 0-0
Holendrzy - 3 niech sie ciesza
przeciez nam dali Leo
-----------------------------------------------------------------------------------
Przeciw:
Niemcy - Niemcy
Austriacy - też Niemcy
Szwajcaria - to samo
Szwedzi - "najezdzali nas"
Wlosi - makaroniarze
Rosjanie - tak naprawde maja slabsza glowe od nas
Rumuni - cyganie
Grecy - mitologia
Czesi - zgapili nasz "language"
Portugalia - cieniasy ktorzy szpanuja ze maja morze
Turkowie - islamskie pomidory
Chorwaci - maja koszulki w homoseksualne kwadraty
Hiszpania - za cieplo
-----------------------------------------------------------------------------------
PS:)
Tak naprawde licza sie 3 druzyny:
Czechoslowacja
Jugoslawia
Bosnia i Hercegovina
Polska - 1 mamy Leo, super squad no i jestesmy patriotami ;]
Francuzi - 2 szkoda mi ich po finale MS'06 - zremisowali z nami 0-0
Holendrzy - 3 niech sie ciesza
-----------------------------------------------------------------------------------
Przeciw:
Niemcy - Niemcy
Austriacy - też Niemcy
Szwajcaria - to samo
Szwedzi - "najezdzali nas"
Wlosi - makaroniarze
Rosjanie - tak naprawde maja slabsza glowe od nas
Rumuni - cyganie
Grecy - mitologia
Czesi - zgapili nasz "language"
Portugalia - cieniasy ktorzy szpanuja ze maja morze
Turkowie - islamskie pomidory
Chorwaci - maja koszulki w homoseksualne kwadraty
Hiszpania - za cieplo
-----------------------------------------------------------------------------------
PS:)
Tak naprawde licza sie 3 druzyny:
Czechoslowacja
Jugoslawia
Bosnia i Hercegovina
Ostatnio zmieniony śr cze 04, 2008 12:31 pm przez GokugetaSS6, łącznie zmieniany 1 raz.






