Goku czy Vegeta

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Kto jest lepszy Goku czy Vegeta?

Goku
18
38%
Vegeta
21
44%
Obaj są nieźli
9
19%
 
Liczba głosów: 48

Awatar użytkownika
Rayman
Golden Oozaru
Posty: 241
Rejestracja: czw maja 26, 2005 2:29 pm
Kontakt:

Goku czy Vegeta

Post autor: Rayman »

Piszcie tu o kim myślicie ,że jest lebszy i dlaczego tak myślicie :wink:
Ja myślę ,że lebszy jest Goku ponieważ jest sielniejszy fajniejszy i umie się zmieniać w wyrzsze poziomy ssj i w ogule dla mnie jet prawie w całości lebszy od Vegety :D
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Nie moge powiedzieć kto jest lepszy moge zato powiedzieć kogo bardziej lubie. Bardziej lubie Goku (kkrt) powody między innymi wymienił Rayman (dawny Fryzjer) więc nie będe powtarzać. Ale najlepszy jest Gogeta. :P :P


Gogeta rullez
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Vegeta bo jest silniejszy , ksieciem i jest zly , zreszta

GOKU NIE ISTNIEJE! TO TYLKO ZIEMSKIE IMIE KKRTA!

aha Vegetto rulez bo ma wiecej cech Vegety od KKRTa

a KKRT ma poprostu chorobe umyslowa , to nie to co Bejiita Ouji kun :P Ktory zachowuje sie jak na Sajan przystalo
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Vegeta rullez :!: . KKRT jest naprawde słaby . A wiecie dla czego ma tyle powera :?: . Zawsze dostaje siłe od przyjaciół (między innymi od Vegety np. w filmie 8 ) . Nie mógł pokonać Brolly'ego . Dopiero w tedy gdy Vegeta dał mu energie (której nigdy nie odzyskał ) i zabił go bez trudu .
Kakarotto dstałteż energii od smoka i od Pan , Trunksa , Gohana , Gotena w GT :evil: . I robi szpan . A Vegeta samodzielnie osiągną poziom ussj nie to co kkrt czerpiąc energie innych wojowników . Gdyby tak Vegeta dostał tą energie co kkrt od inych wojowników to zabił by go jednym kopem :twisted: . A więc kkrt jest słabszy .
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Lord Macix pisze:Vegeta rullez :!: . KKRT jest naprawde słaby . A wiecie dla czego ma tyle powera :?: . Zawsze dostaje siłe od przyjaciół (między innymi od Vegety np. w filmie 8 ) . Nie mógł pokonać Brolly'ego . Dopiero w tedy gdy Vegeta dał mu energie (której nigdy nie odzyskał ) i zabił go bez trudu .
Kakarotto dstałteż energii od smoka i od Pan , Trunksa , Gohana , Gotena w GT :evil: . I robi szpan . A Vegeta samodzielnie osiągną poziom ussj nie to co kkrt czerpiąc energie innych wojowników . Gdyby tak Vegeta dostał tą energie co kkrt od inych wojowników to zabił by go jednym kopem :twisted: . A więc kkrt jest słabszy .
True, True... Poza tym można też znaleźć strony, na których w poziomach mocy pisze, że Vejita miał więcej mocy na SSJ niż KKRT na SSJ2 i to jest prawda. Oprócz tego kto wygrał pierwszą walke?? Vejita, bo KKRT leżał na ziemi wykończony Kaiokenem, a co by było, gdyby to Vegeta by znał Kaiokena? Wtedy KKRT by tam zdechł zanim by się obejrzał, a tak to Vejita nawet wytrzymał atak Genki Damą :twisted: KKRT miał farta, że gył tak Krillan, Gohan i Yiari-obi(czy jakoś tak), bo byłby trup :twisted:
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

rudi92 pisze:Ale Vegeta nie osiagnoł ssj4 nawet ssj3 więc raczej na ssj2 nie pokonał by KKRTa na ssj4.
Ale gdyby to co powiedzial Dae bylo prawda KKRT by zostal zapomniany tak samo jak Nappa , zreszta w mojej grze "IF Piccolo jr Story" jest to pokazane , KKRT zdechl przed przylotem Vegety bo Zabila go fuzja Radima i Sz. S. jr , Vegeta umarl probuajc pokonac Freeze :( , ale 2 formy pokonal :twisted: jedynym ssj i ssj4 jest tam....ziemski Thales

Oczywiscie gra nie pasuje do geneaologi DB , gdyz ziemski Thales pojawil sie 2 lata po filmie 13 a tu czas akcji jest w Sadze Frezera i Coolera gdzie ten Thales wystepuje
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

rudi92 pisze:Ale Vegeta nie osiagnoł ssj4 nawet ssj3 więc raczej na ssj2 nie pokonał by Goku na ssj4.
A nie wiesz dlaczego Vegeta nie osiągnął ssj4 sam? Ja wiem, bo nie miał odoba, wystarczyłoby zebrać smocze kule i poprosić o ogon, a mógłby się zamienić w Gold Oozaru, a potem w SSJ4 :twisted:
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

dae pisze:
rudi92 pisze:Ale Vegeta nie osiagnoł ssj4 nawet ssj3 więc raczej na ssj2 nie pokonał by Goku na ssj4.
A nie wiesz dlaczego Vegeta nie osiągnął ssj4 sam? Ja wiem, bo nie miał odoba, wystarczyłoby zebrać smocze kule i poprosić o ogon, a mógłby się zamienić w Gold Oozaru, a potem w SSJ4 :twisted:
To dlaczego tego nie zrobił ? A dlaczego ssj3 nie osiągnoł ?
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

rudi92 pisze:
dae pisze:
rudi92 pisze:Ale Vegeta nie osiagnoł ssj4 nawet ssj3 więc raczej na ssj2 nie pokonał by Goku na ssj4.
A nie wiesz dlaczego Vegeta nie osiągnął ssj4 sam? Ja wiem, bo nie miał odoba, wystarczyłoby zebrać smocze kule i poprosić o ogon, a mógłby się zamienić w Gold Oozaru, a potem w SSJ4 :twisted:
To dlaczego tego nie zrobił ? A dlaczego ssj3 nie osiągnoł ?
SSJ3 to poziom wiesniakow , temu go nie osiagnal :twisted: A KKRT g oosiganal , bo byl wiesniakiem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Hmmm, dobrze powiedziane BH :twisted: A KKRT osiągnął SSJ3, bo tyle energii od Vejity dostał, że malutka granica go dzieliła.

Dlaczego Vejita nie osiągnął? Bo jak na SSJ2 był silniejszy od KKRT, to po co osiągać SSJ3?
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dae pisze:Dlaczego Vejita nie osiągnął? Bo jak na SSJ2 był silniejszy od KKRT, to po co osiągać SSJ3?
E , po to by rozwalic tego "przekletego" nastolatka Kakarotta?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

rudi92 pisze:
dae pisze:
rudi92 pisze:Ale Vegeta nie osiagnoł ssj4 nawet ssj3 więc raczej na ssj2 nie pokonał by Goku na ssj4.
A nie wiesz dlaczego Vegeta nie osiągnął ssj4 sam? Ja wiem, bo nie miał odoba, wystarczyłoby zebrać smocze kule i poprosić o ogon, a mógłby się zamienić w Gold Oozaru, a potem w SSJ4 :twisted:
To dlaczego tego nie zrobił ? A dlaczego ssj3 nie osiągnoł ?
A dla czego Gotenks nie osiągną ssj2 :?: . To są tajemnice Sayijan i transformacji . BTW : Poziom ssj 3 żeczywiście jest dla wieśniaków :twisted:
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Spongkoku jest najbardziej genialna postacia w historii globu , ustepuje tylko wg. mnie kapitanowi tsubasaie !!!!! lubie pilke nozna po prostu !!!
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Wg mnie lepszy jest Vegeta,bo go bardziej lubie i wydaje mi się,że jest
silniejszy :wink:
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Vegeta jest slabszy od Son Goku ,ludzie musicie to pojac Vegete zabil freeza a Son Goku Freezera , jak w sadze Buu Goku walczyl z Vegeta to Vegeta musial dac przejac wladze nad soba zeby Babidi dodal mu mocyi wtedy ssj2 osiagnal ,a Goku juz wtedy mial ssj3 i zeby byly rowne sznase to sie nie zamienial (glownie rowniez dlatego ze by musial szybko wrocic w zaswiaty , bo ssj3 pochlania mase mocy) , Ww DB GT Vegeta znowu odstawal o 2 poziomy on ssj2 goku ssj4 ,gdyby nie Bulma to nie bylby ssj4 ,w koncu nie mogl sie zamieniac bez Bulmy w ssj4 ,albo w filmie z Brolym Vegeta nie wytrzymal za dlugo a poza tym to bal sie walczyc czy tak postepuje Sayjanski ksiaze , Vegeta byl silniejszy od Goku w dwoch momentach ,ale silniejszy byl niwiele ael byl , otoz jak przylecial na ziemie bez przyjaciol Goku by nie wygral i jak Goku mial chorobe serca i walczyl z cyborgami ,wtedy vegeta byl najsilniejszym sayaninem ,do czsu jak Goku wyzdrowial .To sa fakty nic nie zmyslalem przestancie wiec juz mowic kto jest silniejszy obejrzyjcie serial i filmy a od rzu widac kto jest silniejszy ,to tyle wyjasnien !!!!!
Uwertura...

Obrazek
ODPOWIEDZ