Mam problem ale mam też nadzieję, że mi pomożecie.
A więc, niedługo kończy mi się umowa z TP o Neostradę. W domu postanowiliśmy pozbyć się telefonu stacjonarnego z uwagi na to, że każdy domownik ma własny tel. komórkowy, co jasno wynika, że dla samego Internetu nie bardzo opyla się nadal opłacać abonament za stacjonarny.
I tu pojawia się pytanie: jakie sieci mam do wyboru, które nie wymagają linii telefonicznych, są w sensownych cenach i nie mulą okropnie? Droga radiowa odpada. Co mi poradzicie?
[Pomoc] Wybór sieci.
Moderator: Moderatorzy
[Pomoc] Wybór sieci.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy