Turniej Anime

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Ktore anime jest lepsze?

Czas głosowania minął pt kwie 30, 2010 9:36 pm

Bleach
2
33%
Dragon Ball
4
67%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Poprzednim razem głosowałem na DB. Teraz się wstrzymuję, bo trudno mi się zdecydować (ostatnim razem, kiedy oglądałem odcinki Bleacha, odczułem w nich "coś" odpychającego).
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:Saint Seiya , stare ale jare
Ten sam powód ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Rav pisze:Poprzednim razem głosowałem na DB. Teraz się wstrzymuję, bo trudno mi się zdecydować (ostatnim razem, kiedy oglądałem odcinki Bleacha, odczułem w nich "coś" odpychającego).
Prawdopodobnie oglądasz właśnie fillery i to dlatego ;> . Mnie też się za bardzo nie podobają :( .
Awatar użytkownika
mac402
Game Maker
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 14, 2008 3:14 pm

Post autor: mac402 »

Bleach ma lepszą ścieżkę dźwiękową i akcja dzieje się w szybszym tempie (jeśli porównujemy anime). Jednak mój głos wędruje na Saint Seiya, bo Shaka to jedna z moich ulubionych postaci.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Nie weim czemu nie moge zaglosowac, bo od walki hellsinga nie wchodzilem tutaj. Ale napisze. Glos oddaje na bliza. Bo to swietne anime i super manga:D
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

[center]Bleach wygrywa z Saint Seiya 7:6[/center]

Czas na kolejna walke.

[center]Walka II:
Gundam Wing vs Death Note
[/center]

Oddaje glos na Death Note, powod - najlepsze anime :]
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Death Note fajowe anime
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Death Note , nie ogladalem calego , ale za Ryuka i jego glos Vegety w wersji angielskiej , no i za te komiczne motta z "pismem smierci" ktore staly sie slawne
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

No oczywiście Death Note bo to jedno z lepszych anime jakie oglądałem.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Death Note for ever!
Awatar użytkownika
Kuku
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20
Rejestracja: śr cze 11, 2008 4:36 pm
Lokalizacja: Kraków Wilidż xD
Kontakt:

Post autor: Kuku »

Nie oglądałam Gundama. Słyszałam że ma w sobie to 'coś'...Czasami mam ochotę na jakieś mechowe anime...Na razie- DN...Oj tak, oj tak...Jest co wspominać ^__^
Wygram, wygram...Cudów nie ma...
Obrazek.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

[center]Death Note wygrywa z Gundam Wing 9:1[/center]

Czas na kolejna walke.

[center]Walka III:
Elfen Lied vs Devil May Cry
[/center]

Oddaje glos na DMC, powod - jedno z najlepszych anime jakie ogladalem :], EL jeszcze mi sie nie chcialo ogladac ;p
Ostatnio zmieniony śr lip 09, 2008 12:27 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Elfen Lied, absolutnie! ;d EL i DN najlepsze Anime małoodcinkowe ; P (Tak Ac, FMA to syf xD)
Obrazek

.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

elfen lied najlepsze !!
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Oba są fajne, dużo się zabijają ale Elfen Lied ma jednak fabułę czego brakuje Devil May Cry ;/ . Zatem mój głos oddaję na Elfen Lied :twisted: .
ODPOWIEDZ