Update
Teletysk "dobry" choc ma ten sam styl co dawny teledysk co widzialem , Broli ginie na koncu , ale tutaj nie ginie rzecz jasna
Jedyne czego nie lubie to konca kiedy te scierwo daje ta swoja poze , ble :/ Po co on to daje , i tak go nikt nie lubi
Choc musisz przestac uzywac tytulow od Funimation , no bo Gniew Smoka jako nazwa dla filmu 13?! Widac tam jakies smoki poza tym od Piesci Smoka?

