Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.
Moderator: Moderatorzy
Rav
;)
Posty: 1007 Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Rav » wt lip 01, 2008 9:10 pm
Poprzednim razem głosowałem na DB. Teraz się wstrzymuję, bo trudno mi się zdecydować (ostatnim razem, kiedy oglądałem odcinki Bleacha, odczułem w nich "coś" odpychającego).
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » wt lip 01, 2008 9:24 pm
BH Daimaouji pisze: Saint Seiya , stare ale jare
Ten sam powód ;]
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » wt lip 01, 2008 10:02 pm
Rav pisze: Poprzednim razem głosowałem na DB. Teraz się wstrzymuję, bo trudno mi się zdecydować (ostatnim razem, kiedy oglądałem odcinki Bleacha, odczułem w nich "coś" odpychającego).
Prawdopodobnie oglądasz właśnie fillery i to dlatego ;> . Mnie też się za bardzo nie podobają
.
mac402
Game Maker
Posty: 136 Rejestracja: pn sty 14, 2008 3:14 pm
Post
autor: mac402 » śr lip 02, 2008 6:37 pm
Bleach ma lepszą ścieżkę dźwiękową i akcja dzieje się w szybszym tempie (jeśli porównujemy anime). Jednak mój głos wędruje na Saint Seiya, bo Shaka to jedna z moich ulubionych postaci.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » sob lip 05, 2008 9:22 am
Nie weim czemu nie moge zaglosowac, bo od walki hellsinga nie wchodzilem tutaj. Ale napisze. Glos oddaje na bliza. Bo to swietne anime i super manga:D
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » sob lip 05, 2008 6:21 pm
[center]Bleach wygrywa z Saint Seiya 7 :6 [/center]
Czas na kolejna walke.
[center]Walka II:
Gundam Wing vs Death Note [/center]
Oddaje glos na Death Note, powod - najlepsze anime :]
I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459 Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża
Post
autor: Kyra » sob lip 05, 2008 6:25 pm
Death Note fajowe anime
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » sob lip 05, 2008 6:49 pm
Death Note , nie ogladalem calego , ale za Ryuka i jego glos Vegety w wersji angielskiej , no i za te komiczne motta z "pismem smierci" ktore staly sie slawne
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » sob lip 05, 2008 7:33 pm
No oczywiście Death Note bo to jedno z lepszych anime jakie oglądałem.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » sob lip 05, 2008 8:28 pm
Death Note for ever!
Kuku
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 20 Rejestracja: śr cze 11, 2008 4:36 pm
Lokalizacja: Kraków Wilidż xD
Kontakt:
Post
autor: Kuku » pn lip 07, 2008 9:11 pm
Nie oglądałam Gundama. Słyszałam że ma w sobie to 'coś'...Czasami mam ochotę na jakieś mechowe anime...Na razie- DN...Oj tak, oj tak...Jest co wspominać ^__^
Wygram, wygram...Cudów nie ma...
.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » śr lip 09, 2008 12:19 pm
[center]Death Note wygrywa z Gundam Wing 9 :1 [/center]
Czas na kolejna walke.
[center]Walka III:
Elfen Lied vs Devil May Cry [/center]
Oddaje glos na DMC, powod - jedno z najlepszych anime jakie ogladalem :], EL jeszcze mi sie nie chcialo ogladac ;p
Ostatnio zmieniony śr lip 09, 2008 12:27 pm przez
Pitti , łącznie zmieniany 1 raz.
I'll become The King of Pirates!
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » śr lip 09, 2008 12:22 pm
Elfen Lied, absolutnie! ;d EL i DN najlepsze Anime małoodcinkowe ; P (Tak Ac, FMA to syf xD)
.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459 Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża
Post
autor: Kyra » śr lip 09, 2008 12:40 pm
elfen lied najlepsze !!
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » śr lip 09, 2008 12:54 pm
Oba są fajne, dużo się zabijają ale Elfen Lied ma jednak fabułę czego brakuje Devil May Cry ;/ . Zatem mój głos oddaję na Elfen Lied
.