Karty Dragon Ball
Moderator: Moderatorzy
Karty Dragon Ball
Czy wie ktoś jak się gra w karty Dragon Ball pokazane na tym filmiku?
http://pl.youtube.com/watch?v=QxSUzOA_rx8
http://pl.youtube.com/watch?v=QxSUzOA_rx8
Ok.
Barni - Zią ale gra się tak samo imo. < sam mnie uczyłeś co znaczy imo więc chyba teraz powinieneś to zrozumieć prawda? A to że nie widziałem.. istnieje coś takiego jak domysł.
Krova - nie czaruje móie jak myśle. Poza tym jak dobrze wiesz wojna też polega na silniejszej karcie. A tu osobowości jest różnica jest podobieństwo więc mówie tak jak myśle. Zresztą w/e ...
Co do tematu. Lian Wydaję mi się że gra się w to tak samo lub w pewien sposób podobnie, ponieważ i W CCG masz poziom siły i na kartach na filmiku. Jeżeli się myle popraw mnie.
Barni - Zią ale gra się tak samo imo. < sam mnie uczyłeś co znaczy imo więc chyba teraz powinieneś to zrozumieć prawda? A to że nie widziałem.. istnieje coś takiego jak domysł.
Krova - nie czaruje móie jak myśle. Poza tym jak dobrze wiesz wojna też polega na silniejszej karcie. A tu osobowości jest różnica jest podobieństwo więc mówie tak jak myśle. Zresztą w/e ...
Co do tematu. Lian Wydaję mi się że gra się w to tak samo lub w pewien sposób podobnie, ponieważ i W CCG masz poziom siły i na kartach na filmiku. Jeżeli się myle popraw mnie.


1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Barni - Moderator jest człowiekiem, który wszystkiego nie wie i jest od pilnowania porządku. Poza tym Moderator oprocz funkcją i przywilejami nie różni sie niczym od usera.
Lian - Tylko największy problem jest w tym, że obojętnie jak szukasz na google/yahoo gdziekolwiek wszędzie pokazuje jak grać w CCG i to mnie trapi.. BC to będzie coś ze słowem battle tak mi się wydaje, ale nie polegaj na tym bo ktoś inteligentny stwierdzi że wprowadzam w błąd i przeze mnie coś nie idzie. A na całości karty jest tylko ten poziom mocy to po prawej w rogu i txt pod obrazkiem?
Lian - Tylko największy problem jest w tym, że obojętnie jak szukasz na google/yahoo gdziekolwiek wszędzie pokazuje jak grać w CCG i to mnie trapi.. BC to będzie coś ze słowem battle tak mi się wydaje, ale nie polegaj na tym bo ktoś inteligentny stwierdzi że wprowadzam w błąd i przeze mnie coś nie idzie. A na całości karty jest tylko ten poziom mocy to po prawej w rogu i txt pod obrazkiem?


1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >





