Karty Dragon Ball

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Lian
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 24, 2008 12:28 pm

Karty Dragon Ball

Post autor: Lian »

Czy wie ktoś jak się gra w karty Dragon Ball pokazane na tym filmiku?
http://pl.youtube.com/watch?v=QxSUzOA_rx8
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Lian
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 24, 2008 12:28 pm

Post autor: Lian »

To są zasady do DBZ CCG, a te na filmiku są chyba inne.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Zią ale gra się tak samo imo.

masz ileś kart tasujesz rozdajesz i gracie. Kto ma większa moc itp. wygrywa.
Coś jak zwykła gra w wojnę xD

Tylko że tu możę np. mozesz uzyc jakiegos ataku czy cuś.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Kris pisze:masz ileś kart tasujesz rozdajesz i gracie. Kto ma większa moc itp. wygrywa.
Coś jak zwykła gra w wojnę xD
Lol. Blagam cie Kris, nie rob z siebie blazna...
Spojrzales chociaz na link Artiego?? :<
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

krova pisze:Lol. Blagam cie Kris, nie rob z siebie blazna...
Spojrzales chociaz na link Artiego?? :<
Ale nie czytalem.. poza tym powiedziałem swoją wersje jak mi się wydaje.. chyba do tego mam prawo?
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Napisałeś, że gra się tak samo, nie wiedząc jak się gra ani w to, ani w to.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Wiec sprostuje cie kris, ze nie rozdaje sie kart, bo kazdy ma swoja talie.
Nie gra sie jak w wojne, bo wygrywa sie przez przetrzymanie przeciwnika, zebranie 7 kul albo przez najsilniejsza osobowosc.

Nie czaruj kris :(
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Ok.

Barni - Zią ale gra się tak samo imo. < sam mnie uczyłeś co znaczy imo więc chyba teraz powinieneś to zrozumieć prawda? A to że nie widziałem.. istnieje coś takiego jak domysł.

Krova - nie czaruje móie jak myśle. Poza tym jak dobrze wiesz wojna też polega na silniejszej karcie. A tu osobowości jest różnica jest podobieństwo więc mówie tak jak myśle. Zresztą w/e ...

Co do tematu. Lian Wydaję mi się że gra się w to tak samo lub w pewien sposób podobnie, ponieważ i W CCG masz poziom siły i na kartach na filmiku. Jeżeli się myle popraw mnie.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Moderator nie powinien wprowadzać użytkowników w błąd swoją niewiedzą.
Obrazek

.
Lian
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 24, 2008 12:28 pm

Post autor: Lian »

To jest raczej coś w stylu Magic the Gathering, tylko nie bardzo wiem jak sie placi za wejscie karty, co to jest BC (poza tym, że to liczba w prawym gornym rogu) i jak nastepuja po sobie fazy :/
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Barni - Moderator jest człowiekiem, który wszystkiego nie wie i jest od pilnowania porządku. Poza tym Moderator oprocz funkcją i przywilejami nie różni sie niczym od usera.

Lian - Tylko największy problem jest w tym, że obojętnie jak szukasz na google/yahoo gdziekolwiek wszędzie pokazuje jak grać w CCG i to mnie trapi.. BC to będzie coś ze słowem battle tak mi się wydaje, ale nie polegaj na tym bo ktoś inteligentny stwierdzi że wprowadzam w błąd i przeze mnie coś nie idzie. A na całości karty jest tylko ten poziom mocy to po prawej w rogu i txt pod obrazkiem?
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Lian
Przeciętny wojownik
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 24, 2008 12:28 pm

Post autor: Lian »

Tak, ale są nie tylko postaci, są też różne "scene cardy" itd. Też jak sprawdzam na googlach to mi wyskakują tylko CCG i TCG, więc nie wiem, gdzie mogę znaleźć te zasady :/
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

A nie było w pudełku z kartami?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:A nie było w pudełku z kartami?
No wlasnie :D. Skad masz karty? ;p

Kris... xd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Zablokowany