Freestyle

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Freestyle

Post autor: Bobercik »

Tutaj nie chodzi o zabawę na forum, tylko o prawdziwy wolny styl.

Więc jak, ktoś się w to "bawi"? Próbowaliście czasami? Może ktoś jest w tym dobry? Interesujecie się wolnym stylem? Słuchacie/oglądacie bitwy? Czyj styl lubicie?

Wypowiem się, jak zobaczę, że jest z kim gadać xD


;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Próbowałem i wiesz jak mi to wyszło. Przez fona nie umiem, jakoś się spinam ==' Bawię się z tobą na gg, bo tylko ty masz z moich znajomych takie powalone zainteresowania jeszcze. Dobry nie jestem. Oglądam. Jara mnie to, jaki ma styl Pe. Chodzi mi o to, że pancze daje taki fajny, z takim uniesieniem. Tetris mistrzostwo na całej linii. Słabi mnie Pogo ze swoim 'sprawdź stary' ;x
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Barni pisze:Próbowałem i wiesz jak mi to wyszło. Przez fona nie umiem, jakoś się spinam ==' Bawię się z tobą na gg, bo tylko ty masz z moich znajomych takie powalone zainteresowania jeszcze. Dobry nie jestem. Oglądam. Jara mnie to, jaki ma styl Pe. Chodzi mi o to, że pancze daje taki fajny, z takim uniesieniem. Tetris mistrzostwo na całej linii. Słabi mnie Pogo ze swoim 'sprawdź stary' ;x

No, tutaj masz rację, Pe ma super styl. Czasami pancze mu nie wychodzą, ale robi taki show na scenie, że nikt nie zwraca na to uwagi. Tetris...gdyby wygrał WBW, można by było na luzie powiedzieć, że to najlepszy freestylowiec w Polsce. Ale brakuje tej "kropki nad i". A szkoda, bo w sumie w WBW05 powinien wygrać. Pogo się wyrobił, "sprawdź stary" już pokonał xD Ale bardzo lubię jego styl i reakcję na pancze innych xD Do tej czwórki dołączyłbym Muflona, bo ma jak się wkręci to każdego zjedzie. Daje radę i z Tetem, i z Duże Pe. Białas i Eskobar - widziałem ich z dwie walki, w końcu się do tego zabrałem i stwierdzam, że też są kozakami.

No i Kamel!
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

O o o o ! O Kamelu zapomniałem. Kamel jest mistrzostwo w ogóle kosmos wszystkich jedzie. To jest po prostu przegość, flow Tetrisa, punche Pe i jeszcze dodatkowo jego piękny styl. Kamel >>>>>>>>>>>>>>> All.

Muflon, niezbyt. Czasami da fajny rym (Powód twojego istnienia - krowa i żubr kochali się bez zabezpieczenia), ale generalnie ma strasznie kijowe flow i niezbyt ciekawy głos.
Białasa i Eskobara nie znam

Najlepsza walka jaką widziałem, to imo (poza Pe vs Kamel) Duże Pe vs Tetris na Microphone Masters.
Najlepszy ee.. nie walka, tylko największy wymiot to chyba free Tetrisa w finale WBW 2004, albo vs Diox na WBW 2005.

A najlepszy freestylowiec który nigdy nie był na WBW a mimo wszystko umie nawijać o swojej liście gadu-gadu przez dobre 8 minut to nie kto inny jak Bobercik.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Barni pisze: Muflon, niezbyt. Czasami da fajny rym (Powód twojego istnienia - krowa i żubr kochali się bez zabezpieczenia), ale generalnie ma strasznie kijowe flow i niezbyt ciekawy głos.
Białasa i Eskobara nie znam

Najlepsza walka jaką widziałem, to imo (poza Pe vs Kamel) Duże Pe vs Tetris na Microphone Masters.
Najlepszy ee.. nie walka, tylko największy wymiot to chyba free Tetrisa w finale WBW 2004, albo vs Diox na WBW 2005.

A najlepszy freestylowiec który nigdy nie był na WBW a mimo wszystko umie nawijać o swojej liście gadu-gadu przez dobre 8 minut to nie kto inny jak Bobercik.
Właśnie jego głos mi się zajefajnie podoba. Flow może i nie ma, ale pancze miażdżą.

Najlepsza walka...bardzo trudno powiedzieć. Pogo vs. Muflon vs. Tetris w Goleniowie. Pogo dał nieźle, Muflon dał radę z Tetem, no a sam Mistrz...tak sobie, ale i tak genialnie. Tetris vs. Duże pe na MM - tutaj się zgodzę.
A co do pojedynczych wejść:
- Pogo, pierwsze wejście, 1/2 WBW05 z Duże Pe.
- Tetris, WBW05 z Dioxem (bez tematu), z Filipem (na temat)
- Duże Pe, WBW05 z Dioxem(bez tematu)

I oczywiście, Bitwa Podlaska, dogrywka - Pogo vs. Tetris!
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

I oczywiście, Bitwa Podlaska, dogrywka - Pogo vs. Tetris!
Płakałem ze śmiechu.

- Ja przy tobie jestem wielki, zamiast zarabiać tysiąc złoty idź pozbieraj...
- Butelki.
- Nie, nie, nie. Nie butelki. Albo, mogą być butelki w sumie.

Generalnie było parę momentów w oglądanych przeze mnie walkach, przez które się śmiałem do rozpuku.

Jak Pe zwył z własnego Dissu, jak Tet powiedział do Pogo, że 'mimo najszczerszych chęci, tego typa nie da się z przodu nakręcić', jak Kamel rymował XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD, jak Pe powiedział, ze Tet biegnie na dworzec polać kolejkę.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Przepraszam za ten post, ale będzie krótki. Wszystkie śmieszne wydarzenia przebijają reakcje Poga na rymy innych. Dziękuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

O to fakt. Jak na Podlaskiej go jury musiało wypychać spowrotem 'na ring' bo zalewał, albo jak na WBW2005 padł na kolana ze śmiechu. To akurat jest na + dla Pogo xD
Obrazek

.
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Ostry na free jedzie wszystkich. Nagrał płytę samych freestyle, czy muszę coś jeszcze dodać?
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Acer pisze:Ostry na free jedzie wszystkich. Nagrał płytę samych freestyle, czy muszę coś jeszcze dodać?
Bez przesady. Oczywiście OSTR na wolno jest genialny, ale Tetris prezentuje naprawdę wysoki poziom. Było o tym wiele rozmów i zazwyczaj porównuje się Tetrisa do Ostrego. Zresztą, są chyba kumplami xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

To ja w sumie, z tym, że czasu znaleźć nie umiem. XD Ciągnę remont w chacie od początku sierpnia, że nawet forumowego fristajla nie mogę zaliczyć. :< xP Do tego szkoła. :< Jak sobie wypiję, to ludzie leją po kątach jak wjeżdżam na free... ;D Wolę na żywo słuchać, niż WBW oglądać. ;] Ale Pan Duże Pe[itti] nieźle kozaczy. Ostatnio zauważyłem, że OSTR też daje niezłe free. ;] Pozdro.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Można kiedyś się zgadać ekipą na skajpie i napiergadać ile wlezie. W ogóle co wy na to, żeby zrobić taki turniej naprawdę, a nie pisać teksty przez 3 dni, które nazywamy potem "freestyle".
Niezły polew by był i może jakieś fajne bitwy.

Ktoś się wybiera na jakieś bitwy? Ja chętnie bym się wyrwał na WOW (Wojna o Wawel), ale nie wiem czy mnie do Krakowa puszczą xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ktoś się wybiera na jakieś bitwy? Ja chętnie bym się wyrwał na WOW (Wojna o Wawel), ale nie wiem czy mnie do Krakowa puszczą xD
Pojedziemy corsaczem nie boj nic.

co do tematu

zbyt malo widzialem by powiedziec cos konkretnego ;p, Pe i Tetris ownia ;)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Ja mam free jak WSZ, czyli na minute nawijania 2 rymy i to z przestojami. xD Odpadam z miejsca xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Barni pisze:Powód twojego istnienia - krowa i żubr kochali się bez zabezpieczenia
Wypraszam sobie. Skrzyzowanie KROWY i ZUBRA (pifo) daje miestrzowskie i niepodwazalnie idealne rezultaty. To nie diss tylko pochwala imo. Thx.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
ODPOWIEDZ