Witam. Czy Wam też od pewnego czasu pojawia się raport o błędach temp2 ?
Podłączyłem jakiś czas temu iPODa mej dziewczyny. Błąd zaczął się pojawiać. Moja mama podłączyła do swojego laptopa aparat (podobnie jak i moja dziewoja). Identyczny błąd znowu się zaczął pojawiać. U kilku osób zauważyłem ten sam problem. Mówią, że zaczął się pojawiać od momentu, gdy podłączyli jakieś urządzenie do portu USB.
Czy macie taki sam problem? Czy ktoś zna rozwiązanie?