Najlepszy śpiewak na forum!!!

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Tak ładnie, że nie pamietam tego xDD.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

_________^_________
Chwilę po śpiewie ivony odbył sięmój koncert, a ten gej nie pamięta ;f Foch.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Postanowiłem reaktywować temat, ponieważ nagrałem tą piosenkę na życzenie Ronina:

Günther feat. Samantha Fox vs Sinju - "Touch me"

http://www.sendspace.pl/file/O9l4ZZIu/

Barni: Tak cała familia była za ścianami + nagrywanie na telefon.
Ostatnio zmieniony sob lut 14, 2009 10:42 am przez Sinju, łącznie zmieniany 2 razy.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Ten utwor dowodzi, że wykonawca mający swój własny, rozpoznawalny styl, na który składają się miedzy innymi takie czynniki jak: progresywna przestrzeń i bogactwo aranżacji i odrobina akustycznych, gejowskich dzwięków w stylu US5...
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Sinjaczku, nagrywałeś to jak byłes z kimś w domu? ; 3 Bo tak jakoś szeptem. Ale no, touch me! xD
Dysia ;d
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Lepsze od orginalu xDDDDDDDDDDDDDDDDD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Sinju powiem ci, że teraz możesz zostać czyjąś walentynką :D będzie miał 40 lat i 120kg żywej milości :D zrobi ci takie Touch, że do końca życia będziesz czuł :D
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja Cie touch !! ;* Najlepszy Gunther na swiecie :D Ale ja swoim glosem tenorowym Cie przebije :* Zobaczymy co robi rok w scholii :D
ODPOWIEDZ