Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » sob maja 24, 2008 10:20 am
Tak ładnie, że nie pamietam tego xDD.
I'll become The King of Pirates!
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob maja 24, 2008 10:24 am
_________^_________
Chwilę po śpiewie ivony odbył sięmój koncert, a ten gej nie pamięta ;f Foch.
.
Sinju
Guru
Posty: 198 Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju » sob lut 14, 2009 1:11 am
Postanowiłem reaktywować temat, ponieważ nagrałem tą piosenkę na życzenie Ronina:
Günther feat. Samantha Fox vs Sinju - "Touch me"
http://www.sendspace.pl/file/O9l4ZZIu/
Barni: Tak cała familia była za ścianami + nagrywanie na telefon.
Ostatnio zmieniony sob lut 14, 2009 10:42 am przez
Sinju , łącznie zmieniany 2 razy.
O oohhh Gunther you're so sexy!
Astarot
SSJ 5
Posty: 674 Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm
Post
autor: Astarot » sob lut 14, 2009 1:54 am
Ten utwor dowodzi, że wykonawca mający swój własny, rozpoznawalny styl, na który składają się miedzy innymi takie czynniki jak: progresywna przestrzeń i bogactwo aranżacji i odrobina akustycznych, gejowskich dzwięków w stylu US5...
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob lut 14, 2009 9:58 am
Sinjaczku, nagrywałeś to jak byłes z kimś w domu? ; 3 Bo tak jakoś szeptem. Ale no, touch me! xD
Dysia ;d
.
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » sob lut 14, 2009 1:47 pm
Lepsze od orginalu xDDDDDDDDDDDDDDDDD
I'll become The King of Pirates!
Hellion
Guru
Posty: 582 Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm
Post
autor: Hellion » sob lut 14, 2009 3:56 pm
Sinju powiem ci, że teraz możesz zostać czyjąś walentynką
będzie miał 40 lat i 120kg żywej milości
zrobi ci takie Touch, że do końca życia będziesz czuł
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » sob lut 14, 2009 11:41 pm
Ja Cie touch !! ;* Najlepszy Gunther na swiecie
Ale ja swoim glosem tenorowym Cie przebije :* Zobaczymy co robi rok w scholii