Wszystko związane z DB Future PBCH.
Moderatorzy: Hellion , Moderatorzy
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » czw lut 19, 2009 12:06 pm
Ferie są oczekujecie, że będe.. ? JK xd mam wolne to no-lifuje : >
Go go sesja. xd
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Astarot
SSJ 5
Posty: 674 Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm
Post
autor: Astarot » ndz lut 22, 2009 5:26 pm
Troche ostatnio namieszalismy...
To znaczy, ze bedziemy mieli sesje razem z Ashan tak ? Wiec kiedy nastepny termin sesji...
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » ndz lut 22, 2009 8:58 pm
Jestem za piatkiem 20.
I'll become The King of Pirates!
Hellion
Guru
Posty: 582 Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm
Post
autor: Hellion » śr lut 25, 2009 2:38 pm
Dawajcie jakies terminy, kiedy by wam pasowało.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Keizo
Oozaru
Posty: 35 Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:40 pm
Post
autor: Keizo » śr lut 25, 2009 2:44 pm
Ja wole tak jak było zawsze w sobotę, albo niedzielę rano. Wieczorami zawsze mi coś wypada i klapa jest, albo co gorsza są jakieś usterki i mi net nie łączy...
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » śr lut 25, 2009 3:49 pm
Piątek : 20
Sobota : 11
Niedziela : 10 :30
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Astarot
SSJ 5
Posty: 674 Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm
Post
autor: Astarot » śr lut 25, 2009 6:23 pm
sobota 11
Keizo
Oozaru
Posty: 35 Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:40 pm
Post
autor: Keizo » czw lut 26, 2009 8:30 am
No to ja też jestem za sobotą o 11.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » czw lut 26, 2009 11:33 am
Spoko ; ] Może być sobota 11.
.
Hellion
Guru
Posty: 582 Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm
Post
autor: Hellion » czw lut 26, 2009 12:30 pm
No to oka... Sobota o 11
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » czw lut 26, 2009 5:04 pm
No dobra... niech bedzie xD. Powinienem byc, zgadzam sie na termin, gdyz jestem chory i nie poszaleje w rl :<.
[ Dodano : Czw Lut 26, 2009 5:05 pm ]
No i niech mi ktos przypomni wczesniej plax. ^^
I'll become The King of Pirates!
Hellion
Guru
Posty: 582 Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm
Post
autor: Hellion » pt lut 27, 2009 4:44 pm
Za godziny wyjezdżam i wróce jutro, ale problem w tym, ze nie wiem o której.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » pt lut 27, 2009 4:55 pm
I problem w tym, ze nie wiesz, gdzie sie obudzisz xD.
Jak Cie nie bedzie o 11 to zrobimy wieczorem, albo kiedy tam, sie dogadamy
.
I'll become The King of Pirates!
Keizo
Oozaru
Posty: 35 Rejestracja: czw lis 06, 2008 10:40 pm
Post
autor: Keizo » sob lut 28, 2009 10:59 am
No to oki no to najwyżej zrobimy wieczorkiem, ale jak można to proszę o powiadomienie mnie na gg o której. Będę bardzo wdzięczny...
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » sob lut 28, 2009 2:35 pm
Ja jestem max do 22 bo później wychodze i nie wiem o której będe. To tak btw było xd odnośnie wieczornej sesji.
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >