W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.
Moderator: Moderatorzy
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » wt lut 03, 2009 10:34 am
No chociażby słynny StarCraft: Ghost którego robili 7 lat i projekt został zawieszony xd. Blizzard się nie śpieszy z wydawaniem swoich gier ale to idzie im na + xD. Z ich stajni gierki są naprawdę dopieszczone
.
WireX
SSJ 4
Posty: 299 Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:
Post
autor: WireX » pn mar 23, 2009 2:28 pm
Wie ktoś może czy wyszło jakieś mini demko DIII? Bo gdzieś czytałem jakiś wywiad i podobno coś takiego się ukazało a nigdzie nie mogę znaleźć :/
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » pn mar 23, 2009 6:34 pm
Beta testy chyba były ale tylko dla ograniczonej liczby graczy przed uprzednim zgłoszeniem xd.
WireX
SSJ 4
Posty: 299 Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:
Post
autor: WireX » pn mar 23, 2009 10:07 pm
Kurcze, a już się tak podjarałem, że zabije sobie kilka potworków z DIII, a tu nici i przyzło nam czekać na jakieś oficjalne demko...
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » wt mar 24, 2009 4:24 pm
Nie bylo beta testow, tylko pokaz na e3 czy innych targach, ze mozna bylo sobie zagrac w mape wielkosci krwawego wrzosowiska z d2.
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.