http://www.youtube.com/watch?v=0M4A1pLm ... annel_page
http://www.youtube.com/watch?v=w15d8nAW ... annel_page
Odcinek DB KAI
Moderator: Moderatorzy

Jeszcze nie , ale ignorujac fillery , to mozesz znac sam co mowia , jesli masz tom 17WireX pisze:Właśnie ściągnąłem pierwszy odnowiony odcinek, czy ktoś wie może czy są do niego jakieś suby?
Lepsze to niz czekanie na subyMam wszystkie tomiki, ale nie będę siedział z manga przed monitorem, żeby szukać w tomie co mówią w odcinkuJeszcze nie , ale ignorujac fillery , to mozesz znac sam co mowia , jesli masz tom 17

Heh , kolejny pseudofan , anyway co do grafiki to dobra , Zbroja Raditza oraz Gi KKRTa i Kuririna jest bardziej jakby byla z mangi , wiec mi to nie przeszkadzaPodoba się wam grafika w odcinku??? Moim zdaniem nie wiele się różni od DBZ spodziewałem się czegoś takiego jak w ostatnim filmie kinowym lub choćby w openingu.
Tego momentu nie ma w tym odcinku00:11:44:Więc na planecie zostali jeszcze jacyś ludzie...
00:11:46:A niech cię Kakarotto.
A te tlumaczenie jest bezcenne00:20:42:Jaki ojciec taki syn.