Odnowiony DBZ!!!

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Odcinek online z napisami:
http://www.megavideo.com/?v=9JVPKAL2 :) Miłego oglądania :P
Obrazek
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

na www.kreskowka.pl tam są odcinki db kai z napisami pl i będą dochodzić już po przetłumaczeniu
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Jak podobał się wam 2 odc DB KAI??? Moim zdaniem był o wiele ciekawszy od pierwszego
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

na www.kreskowka.pl tam są odcinki db kai z napisami pl i będą dochodzić już po przetłumaczeniu
Sa do dupy , Serio , od kiedy Gohan wzraca sie do swojego ojca "Mamo"? Wiem ze Chi Chi jest glowa rodziny Sonow ale to przesada

Ah widzialem niedawno odcinek 3 , brawo dla Toei za korekcje designu Vegety , teraz moze pseudofani zamkna swoje geby mowiac ze Vegeta zafarbowal swoje wlosy , ale szkoda ze zostawili troche fillerow , no ale bynajmiej lepszy odcinek niz 2

Dziwne ze aktor Nappy jest inny

Ah i forum wrocil , hura -_-
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

A wiec juz jest odcinek trzeci http://www.dragon-ball-kai.kreskowka.pl/video/
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Obawiałem się, czy aby walka nie będzie wyglądać tak, jak w tym pierwszym DBZ - nudnie. Ciągle machanie rękoma, w ogóle niewidoczne, takie tylko migania kresek. Jestem mile zaskoczony tym, jak wygląda to w DB Kai, bardzo ładnie ;) Ogólnie - podoba mi się. A Vegeta od początku ma CZARNE włosy!
Obrazek

.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Barni pisze:Obawiałem się, czy aby walka nie będzie wyglądać tak, jak w tym pierwszym DBZ - nudnie. Ciągle machanie rękoma, w ogóle niewidoczne, takie tylko migania kresek. Jestem mile zaskoczony tym, jak wygląda to w DB Kai, bardzo ładnie ;) Ogólnie - podoba mi się. A Vegeta od początku ma CZARNE włosy!
No wlasnie tu ma od początku czarne a w starym Db czerwone dopiero kiedy przylatuje na ziemie ma czarne
Obrazek
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

3 jak na razie najlepszy odcinek :)
Obrazek
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

vegeta miał takie czerwono brązowe bo takie było oświetlenie na planetach :) tak mi się zdaje
Obrazek

Obrazek
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

to ja było takie oświetlenie to nappa powinien mieć czerwone wąsy
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

vegeta miał takie czerwono brązowe bo takie było oświetlenie na planetach :) tak mi się zdaje
To lub dostal list od Toei (no bo AT wystepuje w DB) ze musi zafarbowac wlosy na brazowo
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

BH Daimaouji pisze:
vegeta miał takie czerwono brązowe bo takie było oświetlenie na planetach :) tak mi się zdaje
To lub dostal list od Toei (no bo AT wystepuje w DB) ze musi zafarbowac wlosy na brazowo
A moze sms'a?
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Pitti pisze:
BH Daimaouji pisze:
vegeta miał takie czerwono brązowe bo takie było oświetlenie na planetach :) tak mi się zdaje
To lub dostal list od Toei (no bo AT wystepuje w DB) ze musi zafarbowac wlosy na brazowo
A moze sms'a?
takie rzeczy to tylko w Erze hehe :P
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Odnowiony ? Żal wielki z tego DBZ:Kai ... dali chyba tylko nowy opening xd. Jaka poprawiona grafika ? Wystarczy sobie ściągnąć jakikolwiek odcinek dbz w fantastycznej jakości i grafika identyczna. Jedyne co chyba zrobili oprócz openingu i endingu to przycieli o kilka scen ...
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

skibix pisze:Odnowiony ? Żal wielki z tego DBZ:Kai ... dali chyba tylko nowy opening xd. Jaka poprawiona grafika ? Wystarczy sobie ściągnąć jakikolwiek odcinek dbz w fantastycznej jakości i grafika identyczna. Jedyne co chyba zrobili oprócz openingu i endingu to przycieli o kilka scen ...
Nie wiem czy masz racje, wydaje mi się, że już podczas walki z Raditzem dodali kilka nowych scen i polepszyli już istniejące, ale taka moja ocena może wynikac z tego, że dawno nie oglądałem DBZ od początku.
ODPOWIEDZ