Alien Nationns

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Alien Nationns

Post autor: Master Robin »

Ktoś gra w Alien Nations jeśli tak to tu możemy o niej pogadać
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Alien Nationns

Post autor: redKai »

Robin pisze:Ktoś gra w Alienn Nations jeśli tak to tu możemy o niej pogadać
Ja gram,ale w II i niechce mi od wczoraj działać :wink: :twisted:
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Ja tesz gram tylko w dwójke
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Robin pisze:Ja tesz gram tylko w dwójke
To trzeba było napisać temat tak:Alien Nations II :x
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Tylko dlatego że gramy w AN-2 to mam zmienić na Alien Nations 2 może inni grają w an1
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Robin pisze:Tylko dlatego że gramy w AN-2 to mam zmienić na Alien Nations 2 może inni grają w an1
Czemu ty robisz tak piszesz:AN-2,a później an1 :o
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Wtedy miałem Caps Lock i zapomniałem go wyłączyć
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Robin pisze:Wtedy miałem Caps Lock i zapomniałem go wyłączyć
Ale poco ci był podszebny :?:
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Niechcąco go nacisnąłem gdy pisałem
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Robin pisze:Niechcąco go nacisnąłem gdy pisałem
Koniec offtopica :o
Wg mnie jest to fajna gra,ale raz był taki feler,że jeden gość nie miał ani
domu ani pracy :(
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

A którą rase lubisz najbardziej :?:
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Robin pisze:O którą rase lubisz najbardziej :?:
Tych niebieskich dziwolągów,bo nią cały czas gram :wink:
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

A cały czas gram Amazonkami
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Robin pisze:A cały czas gram Amazonkami
A skoro mowa o amazonkach czy tam są tylko dziewczyny :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Tu jest śmiesznie bo faceci robią zajęcia babskie - zbierają owoce i sprzątają koło domków
ODPOWIEDZ