Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.
Moderator: Moderatorzy
-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Ktoś gra w Alien Nations jeśli tak to tu możemy o niej pogadać
-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Robin pisze:Ktoś gra w Alienn Nations jeśli tak to tu możemy o niej pogadać
Ja gram,ale w II i niechce mi od wczoraj działać

-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Ja tesz gram tylko w dwójke
-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Robin pisze:Ja tesz gram tylko w dwójke
To trzeba było napisać temat tak:Alien Nations II

-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Tylko dlatego że gramy w AN-2 to mam zmienić na Alien Nations 2 może inni grają w an1
-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Robin pisze:Tylko dlatego że gramy w AN-2 to mam zmienić na Alien Nations 2 może inni grają w an1
Czemu ty robisz tak piszesz:AN-2,a później an1

-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Wtedy miałem Caps Lock i zapomniałem go wyłączyć
-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Robin pisze:Wtedy miałem Caps Lock i zapomniałem go wyłączyć
Ale poco ci był podszebny

-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Niechcąco go nacisnąłem gdy pisałem
-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Robin pisze:Niechcąco go nacisnąłem gdy pisałem
Koniec offtopica
Wg mnie jest to fajna gra,ale raz był taki feler,że jeden gość nie miał ani
domu ani pracy

-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
A którą rase lubisz najbardziej

-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Robin pisze:O którą rase lubisz najbardziej

Tych niebieskich dziwolągów,bo nią cały czas gram

-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
A cały czas gram Amazonkami
-
redKai
- Golden Oozaru
- Posty: 245
- Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: redKai »
Robin pisze:A cały czas gram Amazonkami
A skoro mowa o amazonkach czy tam są tylko dziewczyny

-
Master Robin
- SSJ 3
- Posty: 177
- Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
- Lokalizacja: Wrocław
-
Kontakt:
Post
autor: Master Robin »
Tu jest śmiesznie bo faceci robią zajęcia babskie - zbierają owoce i sprzątają koło domków