Używki. Co o nich sądzicie ?

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Czy zażywacie ?

Zażywam dość często
4
16%
Czasem,ale raczej nie
4
16%
Nie zażywam . Jest to okropne !
2
8%
Używki Sucks !
15
60%
 
Liczba głosów: 25

Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

2 lyki i to malibu nazwales piciem:P no co Ty wypic flache czasami z qmplami to jest picie;P
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bliz pisze:2 lyki i to malibu nazwales piciem:P no co Ty wypic flache czasami z qmplami to jest picie;P
1.dla mnie picie znaczy piciem wszystkiego , a nie picie alkoholu -_-
2.no tak
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Thales
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm

Post autor: Thales »

rudi92 pisze:
Thales pisze:Nie pale nie pije a chodze i zyje :)
Mój kolega ciagle gada ze by se zjadl sterydy z kluskami :|

To ten twój Kolega głópi jakiś :twisted:, wie wogule co to są sterydy ?
nie
BTW. co to jest to malibu bo cos nie lape :|
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Co sądzę o używkach? Zażywasz - przegrywasz. Używki sux.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Thales pisze:BTW. co to jest to malibu bo cos nie lape :|
Malibu to alkohol mieszany z mlekiem , zreszta sam nie wiem co to takiego , mam mozg dzieciecy , nie mozg dorosly :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Wiem co to jest malibu bo leży u mnie w barku ale osobiście nigdy tego niepiłem . Alkohol ja pije tylko przy jakiejś okazji np. urodzin (moich :twisted: ) .
Awatar użytkownika
Thales
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm

Post autor: Thales »

Mój kolega wymyslil nowe dania z sterydami:
Sterydy z kotletem mielonym
Sterydy z kotletem schabowym
Sterydy z mlekiem
Sterydy w proszku
Sterydy w postaci budyniu
Sterydy w postaci kisielu
Sterydy z bulka
Sterydy z chlebem
Sterydy z zeberkami

Mam wrazenie ze mu odbija :|
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Thales pisze:Mój kolega wymyslil nowe dania z sterydami:
Sterydy z kotletem mielonym
Sterydy z kotletem schabowym
Sterydy z mlekiem
Sterydy w proszku
Sterydy w postaci budyniu
Sterydy w postaci kisielu
Sterydy z bulka
Sterydy z chlebem
Sterydy z zeberkami

Mam wrazenie ze mu odbija :|

Temu kolesiowi naprawde odbija jak tak dalej pujdzie to wkońcu go rozsadzi :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Thales pisze:Mój kolega wymyslil nowe dania z sterydami:
Sterydy z kotletem mielonym
Sterydy z kotletem schabowym
Sterydy z mlekiem
Sterydy w proszku
Sterydy w postaci budyniu
Sterydy w postaci kisielu
Sterydy z bulka
Sterydy z chlebem
Sterydy z zeberkami

Mam wrazenie ze mu odbija :|
Za niedługo ten koleś będzie wielki jak samolot :twisted:

BTW. Świetne towarzystwo Thales :twisted:
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Thales
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt maja 31, 2005 2:45 pm

Post autor: Thales »

dae pisze:
Thales pisze:Mój kolega wymyslil nowe dania z sterydami:
Sterydy z kotletem mielonym
Sterydy z kotletem schabowym
Sterydy z mlekiem
Sterydy w proszku
Sterydy w postaci budyniu
Sterydy w postaci kisielu
Sterydy z bulka
Sterydy z chlebem
Sterydy z zeberkami

Mam wrazenie ze mu odbija :|
Za niedługo ten koleś będzie wielki jak samolot :twisted:

BTW. Świetne towarzystwo Thales :twisted:
E tam to nie jest taki mój najlepszy kumpel widze sie z nim raz na tydzien ( na szczescie)
Dae on tylko jadl czesc z tych dan, reszte powiedzial zeby zjadl.
Awatar użytkownika
Master Robin
SSJ 3
Posty: 177
Rejestracja: wt cze 14, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Master Robin »

Używki to świństwo
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Robin pisze:Używki to świństwo
Zgadzam się z Robinem to świnstwo :twisted:
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Ja sie przyznam ze pilem troche jak bylem maly (12lat) , ale teraz z tego wyroslem nigdy oczywiscie nie bylem pijany i nie zamierzam byc , wole sie zimnej gazowanej wody mineralnej napic niz alkoholu (wodaka jest ochydna i gorzka Feeeee).
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Krzyś pisze:Ja sie przyznam ze pilem troche jak bylem maly (12lat) , ale teraz z tego wyroslem.
Jak mogles wyrosnac z nalogu doroslych robali? Chyba raczej odezwala sie twoja dziecinnosc :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
redKai
Golden Oozaru
Posty: 245
Rejestracja: śr cze 15, 2005 6:14 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: redKai »

Wolak pisze:Ja sie przyznam ze pilem troche jak bylem maly (12lat)
Coś ci nie mogę uwieżyć :o
Miałeś 12 lat :!: :?: :!:
ODPOWIEDZ