Gracze Szukający Guru

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

Ja gdybym pograł z rok pół może bym został guru ale sesji prowadzić zbytnio nie umiem.
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Za mlody jestes ;).
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

A ty Pitti nie masz ochoty na bycie guru dla nowicjuszy? :D Dlugo tu jestes i czasu masz najwiecej z tego co widze :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

GokugetaSS6 pisze:A ty Pitti nie masz ochoty na bycie guru dla nowicjuszy? :D Dlugo tu jestes i czasu masz najwiecej z tego co widze :D
To chyba slepy jestes.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Pitti by się nadawał na guru, ale to w sumie moje zdanie :D
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

xD. A wiec polecam wam Barniego xD.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Albercik
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 18
Rejestracja: czw wrz 18, 2008 3:17 pm

Post autor: Albercik »

tak przy okazji nie zwolnilo sie u kogos mniejsce?? :P
ew. ktos chce mnie przyajc?? xD
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Nic się nie zwolniło na razie jedyną osobą która robi sesje jest HELL a on ma full graczy i wątpię by coś w tej kwestii się zmieniło.
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Niestety z przykrością muszę przyznać rację Kyrze - SSJ Power padło :(
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Juz bardzo dawno temu ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Zależy co rozumiemy pod tym pojęciem "padlo". Jeżeli są ludzie którzy chcą to robić, to SSJ będzie trwać nadal. Dlatego biore sprawy w swoje ręce i ogłaszam nabór na guru. Wiem, ze niektórzy gracze obecnie grający nadają się aby sprawować ten urząd więc zgłaszajcie się.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

WireX ja nie mówię że padło Hell podtrzymuje je jedyny przy życiu no i gracze :)

Hell to Rav od razu niech da ci prawa J.Admina i będzie gites :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kyra pisze:WireX ja nie mówię że padło Hell podtrzymuje je jedyny przy życiu no i gracze :)

Hell to Rav od razu niech da ci prawa J.Admina i będzie gites :D
Tobie najpierw mózg by dał.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Hell rzeczywiście padło to nie fortunne słowo. Chodziło mi bardziej o to, że już się nim nikt nie opiekuje. Z Rav'em w sumie nigdy nie miałem styczności, a Arti chyba już sobie dał spokój.

Ja bardzo chętnie bym sobie jeszcze pograł i wiem, że Ronek tam jeszcze myśli czy nie dałoby rady znów u niego grać, ale to są znikome szanse :/

Jeśli chodzi o Gurowanie - myślałem nad tym, ale niestety na mnie trochę już za późno - jestem na 5 roku, pisanie pracy mgr-inż, a później niestety praca, więc nie będę miał zbyt wiele czas, chociaż na granie zawsze się znajdzie :)
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Pitti pisze:
Kyra pisze:WireX ja nie mówię że padło Hell podtrzymuje je jedyny przy życiu no i gracze :)

Hell to Rav od razu niech da ci prawa J.Admina i będzie gites :D
Tobie najpierw mózg by dał.
Pitti powiedz mi to na realu a nie przez neta jak taki kozak jesteś...
Obrazek
ODPOWIEDZ